Jump to content

Moon je lepo pocheo u mym...


Recommended Posts

ako malo bolje pogledas videces da su mu svi heroji bili pod mrezom i da nije mogao ni jednoga da tp i igrao je standardno ali ga je focus harasovao za medalju

tako da je izgubio sto i nije nesto veliko svi gube pa je i normalno da moon izgubi !

Uopeste je nebitno to sto su heroji bili pod mrezom...ili SOP...etc. Elf ne igra tako,zasto exp? Razumem da je hteo da smanji broj gruntova u zamenu za archere,koji ionako nikom ne trebaju. 3-4 Grunta je skino, i umesto da ide fast cyclon on ide exp...bzv ako mene pitate.

Pogotovo protiv wolf rydera. Lik je mogo samo da ga hvata po mapi sa cyclonom i da mu skida unit by unit. Kao soju,2 rydera pa tp. Isti kes + exp. Moon takodje igra na taj abuse vs orca,i iako vec dugo ne igram 1-1 mislim da je moon imao los dan.

Link to comment
Share on other sites

Uopeste je nebitno to sto su heroji bili pod mrezom...ili SOP...etc. Elf ne igra tako,zasto exp? Razumem da je hteo da smanji broj gruntova u zamenu za archere,koji ionako nikom ne trebaju. 3-4 Grunta je skino, i umesto da ide fast cyclon on ide exp...bzv ako mene pitate.

Pogotovo protiv wolf rydera. Lik je mogo samo da ga hvata po mapi sa cyclonom i da mu skida unit by unit. Kao soju,2 rydera pa tp. Isti kes + exp. Moon takodje igra na taj abuse vs orca,i iako vec dugo ne igram 1-1 mislim da je moon imao los dan.

da je bolji od ovoga tu nema sumnje ali bio je focusov dan i sve je izgazio nakon sto je njega dobio kontam da je poludeo i reko sad sve gazim i to je i uradio :) i Los nepostoji LoF.DisGust :) i ekipica oni su dobri :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...