Jump to content

interesuju me cene rolera


Recommended Posts

khm... da skratim pricu ! zanimaju me cene rolera "RollerBlade" u Beogradu i Novom Sad-u ,tj. gde je jeftinije :)

peace!

pa da kazes koji model RollerBlade-a mozda bi ti neko i rekao... RB ti je marka za roske kao sto je Nike marka za sportsku opremu,kao kada bih ja pitao , koja je cena Nike patika [:)] a nike patika ima milion modela... tako i rb roski imas brdo modela [:)]

i da google je tvoj najbolji prijatelj [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

auuuu...kapiram da te zanimaju fitnes...tako da bi one trebale biti nesto jeftinije u bgdu...cene onih boljih modela ti se vrte izmedju 6500, pa do 10ak hiljada, mozda cak i vise sad...jeste da je razlika velika...ali je fora sto recimo ove jako skupe imaju svakakva sranja za zglobove, metalnu sinu i bla bla...kazem ti poenta je samo sta oces...i sta ti treba.

ako te zanimaju agresiv, onda zaebi roller blade...uzmi neki usd recimo...to ti bez 13000 ni videlo nije...eto.

ako te zanima bas nesto posebno iscimaj me na pm.

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

k i get it [8)] .... izvinite shto nisam bio detaljniji ,javicu se kasnije ako bude bilo potrebno.Hvala na pomoci and c ya.

i kao shto sam i ocekivao....

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
5.jpg

[8D]

Edited by darkman

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

brate djuseru, oladi malo, dechko lepo pita za cene u beogradu i novom sadu, znash koji je cim da se nadje to na guglu?

Koji je cim evo ja sam nashao za 3 sekunde , ukucash extreme sport shop novi sad beograd i izbaci ti krdo sranja sa virtualnog grada i uzmesh lepo broj telefona nazovesh i pitash...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

@juicer.

trazio sam na googlu ,pitao sam sve koje poznajem... i naravno postavio ovde topic jer sam predpostavljao da ima neko ko ce pomoci!

uglavnom sad je sve k i slobodno admin moze da ukloni topic ako nekom smeta... [:)]

peace!

Edited by darkman

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...