Jump to content

Terra CS 1.6 konacno na optickom linku


iggy_bus

Recommended Posts

lep je ping ka serveru ,samo me zanima kako ce raditi public server kada bude imao 20 igraca...

sada je prazan , tako da videcemo...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

meni sa steamom ponovo pise da sam banovan...

radi i sa steam-om ... ne znam sto tebe zeza ali radilo je sinoc , a evo i sad radi...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ok, usho sam, sabio sam... lik s nick-om keen. se nadrkao zato sto sam mu rekao da ne ume da igra i banovao me... koje su to fore ???

XAXAXAXAXAXAXA!!!!

Pa u danashnje vreme izgleda da ne mozesh da kazesh dobronamerno liku da nezna da igra!

anyway widimo se na serveru ;)

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

ok, usho sam, sabio sam... lik s nick-om keen. se nadrkao zato sto sam mu rekao da ne ume da igra i banovao me... koje su to fore ???

ma daj nema teorije da te je zbog toga banovo.

keen je admin jos na loginu bio, i mnogo je posvecen poslu.

A i razumi da se admini ta terri bas do jaja bore sa chiterima tako da se lako desi da se iznerviraju, jbg skontaj ti da svakih 10 min moras u spec jer moguce da neko vara a tebi se BAS igra.

Eto ne verujem da je to slucaj, reci cu mu da se javi ali nemoj se trcati preterano, ako nisi varao i psovao budi opusten i dodji da se igramo [^]

@oni sto ima ne moze sa steam, ne znam sta se desava sa vama ali sa steam-om se normalno ulazi i na public i na cw [:0]

Link to comment
Share on other sites

i dalje ne mogu da udjem !!! a  imam 4 accounta ! nemoguce da je svaki banovan !

ma brate instaliraj pored tog steam-a i nonsteam i da nikad nemas sranja sa nonsteam serverima. Ako nemas evo pa skini:

CS 1.6 nosteam v17:

http://www.envirotech.co.yu/download/Count...S1_6%20full.exe

Patchv21:

http://www.envirotech.co.yu/download/Count...ch_full_V21.exe

Link to comment
Share on other sites

ok, usho sam, sabio sam... lik s nick-om keen. se nadrkao zato sto sam mu rekao da ne ume da igra i banovao me... koje su to fore ???

1. morash mi recji koji ti je bio nik tada, da bih ishta rekao oko twoje teshke optuzhbe.

2. kako znash da sam te ja banowao ?

nema veze, odbanova je

sad ga sabijam tiho...

jebem ga, i oboje cutimo nemo se slazhuci da je takav odnos neizbezhan

po owom "Ja, jA, ja, JA sabijam i jebem !" postu widim ispoljawanje nekih zaebanih kompleksa ...

predlog: skrati jezik i poqshaj da uzhiwash u igri ... nemoj da te opterecjuje toliko.

twoj nik (kad mi budesh rekao) cje mi u swakom sluchaju znachiti u buducjnosti.

Oo

pozdraw swim ostalim (neiskompleksiranim) igrachima.

chekamo was na teri da se dobro ispucamo i izdruzhimo =]

pis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...