Jump to content

Wc3l season IX


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da prvo kolo ce da bude bas zanimljivo...Sk ima bas zvucne igrace, eto pored 4k oni su moj favorit...

Inace ovo je moja prognoza za prvo kolo:

4K vs NIP : Mislim da je jasno, Grubby,ToD,FoV sve govore...iako dosta njih kaze da ce da bude 4:1 ja kazem [5:0 za 4K]

MtW vs Fntc : Tak3r moze da uzme mozda pobedu, ali mozda ... Fnatic je mnogo jak ove sezone (Bjarke, Didi8, Vankor, Creo itd...) tako da je rez [4:1 za Fntc]

MyM vs WE : Uh ovo je zajebano... Lucifer,Bera, Susiria... vs Skya, Sweeta, Sojua, Suhoa...Bice gusto ali ja mislim da ce biti [3:2 za WE] posto ih vise volim :)

LanFan vs Play.it : Hmmm, [3:2 za Play.it] ali to je na taliju jbg...

U5 vs Verge : Pa jasno je da u5 ima bolji tim, i da je u boljoj formi tako da mozda Verge uzme samo 2vs2 pobedu...tako da [4:1 ili 5:0 za U5]

Benq vs SK : Mozda nesto za Benq ucini Short...Tako da ja kazem ipak optimisticki [5:0 za SK]!

Link to comment
Share on other sites

juju pazi ti te radikalne prognoze :) hehe sk vs mouz :) 5-0 hehe a sta shourt round i sase i phillbot nemogu da uzmu mec ?:) neznam ja sve je to tu gustu 4k dobija nip fnatic mtw-a we dobija t.mh-a na keca lana fan vs play it nemam blage veze ko igra za te timove sad :) u5 dobija verge-a ;)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Da prvo kolo ce da bude bas zanimljivo...Sk ima bas zvucne igrace, eto pored 4k oni su moj favorit...

Inace ovo je moja prognoza za prvo kolo:

4K vs NIP : Mislim da je jasno, Grubby,ToD,FoV sve govore...iako dosta njih kaze da ce da bude 4:1 ja kazem [5:0 za 4K]

MtW vs Fntc : Tak3r moze da uzme mozda pobedu, ali mozda ... Fnatic je mnogo jak ove sezone (Bjarke, Didi8, Vankor, Creo itd...) tako da je rez [4:1 za Fntc]

MyM vs WE : Uh ovo je zajebano... Lucifer,Bera, Susiria... vs Skya, Sweeta, Sojua, Suhoa...Bice gusto ali ja mislim da ce biti [3:2 za WE] posto ih vise volim :)

LanFan vs Play.it : Hmmm, [3:2 za Play.it] ali to je na taliju jbg...

U5 vs Verge : Pa jasno je da u5 ima bolji tim, i da je u  boljoj formi tako da mozda Verge uzme samo 2vs2 pobedu...tako da [4:1 ili 5:0 za U5]

Benq vs SK : Mozda nesto za Benq ucini Short...Tako da ja kazem ipak optimisticki [5:0 za SK]!

ma bre lol 4k vs nip 5-0 jes ti lood? tu ce biti gusto..

mym vs we hmm we ce dobit

LanFan vs play .. lanfan dobija

u5 vs verge .. u5 , 5-0 il 4-1

Benq vs Sk .. benq dobija 4-1,3-2

Link to comment
Share on other sites

Moja prognoza:

4K vs NiP - 4-1 (4K je 4K, NiP uzima 1 vs Zeusa/FuRy-ja)

mTw vs fntc - 0-5 (fntc se pojachao Winnerom i Liild-om (ne zna LT, verujte mi [:p]) i mislim da mTw tu nema shta da trazi.)

T.MH vs WE - 2-3 (Sky, Sweet, Remind, SoJu...verovatno previshe za MYM)

LanFan vs Play.it - 2-3 (LanFan uzima 2v2, i verovatno Style josh jedan poen. Mislim da ne mogu da uzmu 3.)

u5 vs verGe - 5-0 (u5 je prejak, moj pulen Nilknarf ce sve da ih prebije zajedno [:)].)

mouz vs SK - 1-4 (neko uzima poen za mouz, ne znam da li Romeo ili Short ili Spell ili Phil, ali vishe od jednog poena mislim da ne mogu).

Link to comment
Share on other sites

svi se varate da ce sk da pregazi mouz, deadman i duck skoro uopshte da ne igraju, ko i hot, cenim da ce ih mouz dobiti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim ovako:

4K vs NiP - 4-1

mTw vs Fntc - 1-4 samo ako Tak3r uspe nesto

T.MH vs WE - 3-2 ili 2-3 :P

LanFan vs Play - 2-3

u5 vs verGe - 4-1

mouz vs SK - 1-4

A ja misilm da ce ovako biti

4K vs Nip 4-1

mTw vs Fntc 2-3 u mTw su svi dobri igraci i netreba ih podceniti

T.MH vs WE brate WE da izgubi od T.MH nema sanse mislim da ce biti 1-4

LanFan vs Play 1-4

u5 vs verGe 2-3

mouz vs SK 3-2

Edited by Ass4ss1n
Link to comment
Share on other sites

Hvalim te boze da je izbachen Echo Isle,kad kod vidim neki profi rep,a onda provalim da se igra na ovoj mapi smuchi mi se...jedna od retko odvratnih mapa koja je uspela da se zadrzi.Thumb down!!!!

Po mom mishljenju Plunder Isle i Two Rivers su nezamenjive,neznam koji su ih k***c izbacili sa ladera.Ono,kapiram da zele da osvezavaju lader novim mapama,al neka bar to cine kako teba.

Inache Svetska Elita dobija garantovano,strah me je kada pogledam ta imena...Mozda 4k moze da im pomrsi konce,ali moraju dobro da se potrude.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

two river je josh gore sranje od echo isle-a

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

prvi echo je bio freewin za orca.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Provalite im postavu i backup WE-a :)

Swain

Check

Sweet

Remind

Soju

Sky

Soju & Remind

Backup:

DuCui

Suho

xTiger

Anas

pa backup bi ih sve zgazio :)

Prognoze:

4Kings.Intel vs NIP-Gaming [3-2]

mTw.ATI vs Fnatic [1-4]

mYm.Hanbit.Raptor-Gaming vs World Elite [2-3] ili [3-2] Lucifer,Susiria i EVE ako polude 3-2 :) Ne bih Storm-a stavljao u prvi line up ima da ga pregaze ovi iz WE-a zato shto he HUM...

Lanfan Warcraft International vs A.S Play.it [2-3] ili [3-2] bice mnogo neizvesno na jednoj strani su leekigogo, Daebu i Style dok su ovamo ludi Rusi (Abver i XyLigan) i HRB, Spider, mladi Mamoru i Lyn...

United 5 vs Verge Gaming [4-1]

Mousesports.BenQ.GeiL vs SK Gaming [3-2]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...