Jump to content

Balance u WarCraFTU


Recommended Posts

ovo pitanje se povlaci na svim zivim topicima pa sto da mu i ni posvetimo jedan :) ali sada bez flamovanja eo sta ja mislim :)

ud: ud < orc (orc ga gazi) ud= elf (u fazonu ko je bolji dobice e sad mnogi ce da whinuje zbog ove teze ali kad vidim kako pravi undedovi koreanski jedu elfove tako je ja neznam da li su fov sweet ili lucifer izgubili od elfa :) weg lucifer>moon znaci ovako je realno) i ud>>human(sw2 dobra pokazatelj ovoga de je insomnija izgbui od fova i onaj goguma onaj human od fova i sky od sweet-a(wcg winer))

orc: orc=human(skill odlucuje) orc<elf orc>ud

human: human=orc(skillchina) human=<elf(tu su realno bolji dobija samo na high levelu igre mislim da elf dobija zato sto ono rasa pruza vise opcija i dozvoljava veci stepen masterovanja dok human jebiga kada sabijas sa njim ko sky nema tu jos mnogo toga sto mozes popraviti dok elf uvek moze nesto da doda drvo neko sto creepuje creepove lvl100 :) i tako te fore moon well da ubaguje da blade nemoze da tuce 15 wispova i tako to tako da ipak kontam da malu ali jako malu prednost ima elf ali tu su ako si bolji dobices) i human<ud

elf: elf>orc elf>=hu elf=ud :) :)

da cujem :) sta mislite

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

elf moze da kripuje sa drvetom- moze i human sa militom

blokira sa MW bladea - human ogradi farmama i nemoze demon da pridje da harasuje

svaka rasa ima svoje mane i prednosti.pa i da jeste jedna jaca od druge nije od trece

uglavnom to se sve vrti u krug

pera jaci od laze

laza od mike

mika od marka

marko od pere

tako da se sve svodi na isto

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Pa ovako:

Orc vs Ud:Aako gledamo pocetne jednice grunt>ghoul,zatim ud ne moze nista dok ne izvuce destrose znaci mora t3 do je orcu do jaja izvuce t2 nekoliko wyverna tu su i neki gruntovi i naravno bat rideri da se otarase destrosa tako da orc odvali destroe sa bat riderima i onda ud ispusi karu...Dobro ud moze da uprade-uje armor 2x ali ne znam sve jedno...ud<orc

Ud vs Ne:Ovde vec ono jbg ghoul>arch ali samo van elfovske baze ali zato heroji...Demon ti srche manu svakih 15 sec(smara [:D] )jos kada izvuce pandu pa oni jadni gargojli popadaju mrtvi pijani jos esencija drijada u kombinaciji sa 2-3 medveda i 10ak archerica=gg Ud

Ali ako ud ide na destroe i abome(naravno ako uspe da ih izvuche :D)onda vec ud moze da se igra...Tako da ovde nem pojma sta da stavim kapiram da su isti ali o5...

Ud vs Hu:Jebem li ga nem pojma.Kapiram da je Hu=Ud :)

E vise me mrzi da pisem :D:D

Ovako:orc>ud,orc>hu,orc<ne

ne>orc,ne=hu,ne vs ud(jbg)

hu<orc,hu=ne,hu=ud

Neko se nece sloziti sa mnom ali ovo je moje mishljenje

Peace [8D]

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

zeroxe napisao si ne=hmn pa onda ne>hmn :)) hehe kazem ja human i ne su tu negde bolji ce dobiti samo je u neku ruku lakse masterovati elfa nego humana mislim na nekom prosecnom nivou elf sa manje skila mene moze glat da tuce ako se ja zajebem a human manjeg skilla jedino na neki tower rush moze da dobije elfa boljeg od sebe mada to u principu nikad ne prolazi ali na high skillu teze po meni najteze masterovati human i elf

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

idemo kljuch, jer ovo ne vodi nigde, ko spomene josh na nekom topicu balans icice warn i suspenzija.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...