Jump to content

Knights & diffense


Recommended Posts

Guest kli[c]a

Pa mogli bi da dodaju najtowima neki "Charge attack" ( ko je gledao LOTR znace)

pa kada ulete u jedinice da ih sasiju ali posle toga da se normalno biju- ipak momci jurisaju na konjima.

Knight vec drzi dva oruzja u rukama,a jos da drzi stit u zubima bilo bi previse!  [:D]

da i mogao bi i DL da leti jer ima krila

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oni koji seru da su footmani sranje neka lepo igraju ko akm i eto ustede pare na footmanima i mass casteri,mass air svejedno...oni s malo mozga kapiraju da je footman extra jedinica pogotovu sto mogu sami da kripuju s defendom i jos u kombinaciji s casterima/riflemanima...Secam se neke partije,s nekog turnira(ne znam tacno koji je bio da ne gresim dusu)kad je apm igrao sa svenom (apm bio human a ovaj elf) i sa 3 footmana(s defendom) i 2 riflemana ubio mu sve i heroje bre sve celu bazu...da su malo jaci bio bi imbalans...a knightovi nisu za sibanje nego su topovsko meso,imaju s razlogom toliko armora...ne treba nista im nista davati bio bi isto imbalans.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

defence, ne diffence, ko li vas uchi engleski po tim selima.. i abillity se zove defend,a ne defence.

nije lepo sto pishes tako nesto , kakav si ti to moderator

iako je dechko pogreshio svi su shvatili poentu topica.

usput , seljak je posteno zanimanje ,

a ako oces da ponizis nekog kazi mu da je primitivac!

Link to comment
Share on other sites

ja lecim coilom isto kao sto ti mozes sa holy lightom to ti nije nikakav argument.ti sa footmanima i ne igras u late gamu vec na pocetku mozes da pritisnes a ja sa ghoulovima bez frenzyja mogu samo da gledam kako isti ti "jadni" footmani gaze sve moje jedinice dok ne izvadim t3.ja ako krenem da trosim coil u nekim situacijama na abominacije ti ces lako da mi focusiras licha ili cla i ja nemam coil da lecim,tako da ni jedan bolji UD ne leci non stop abominacije.nova i impale ne oduzimaju knightu 300 hp sigurno a ni destroyeri osim ako ih nije 8 sa manom.ti imas staff za teleport i mozes jako dobro da cuvas knightove a ja abomine ne mogu ni priblizno ma koliko dobar micro imao.plus ja ako se zaletim na tvog knighta a ti ga teleportujes moji destrosi ce biti ownovani od strane gyro coptera...tako da ono...

ne protivrechi vladici

vladica = gosu

zerox= noob

ok?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

misli posle ove lagove recenice :) sve je suvsno :)

pod 1 elfovski tech je 180 drva orcvoski 190 udovski oko 200 humanski je 220 plus ako zabodes kulu ona je 70 drva jos i jos ako uzmes defend od 100 drva znas kad ces imati tech nikad znaci nikad tako da je defend gola kurcina a da ne govorim da se footman ni nekrece kada to ima pogledajte caravaggio vs viruz nesto na turtle imo je defend ovaj ga sa kosturima i dk isamarao sam tako focus focus coil pada footi i stize lic bam nova svi se raspali znaci tuga bozija nemam nameru da whinujem ali govorim kako jeste human je tvrd ali je spor ko kurac i ako ga navatas da je slabili kada nema TP partija je gotovo dok orc moze speed i da bezi ud bezi ko zmaj sa aurom a elf ha on jednostavno elf on sem arcerke nema jedinicu sa prosecnom brznom pocev od huntersice preko drajade do sva 4 heroja iz altara sve je fast a i draja da je imuna na magiju ... tuga a knight je govno ja da bi imao knightove i COPTERE koji bi counterovali tvojim destrosima mi treba exp pa mislim sama cinjenica da se ne koriste osim u human human matchupima vam govori sve....a svako ko misli da je angry korea man skiller je moron on je decko jednom naleteo na memoria.werra i na caravagio znaci utabali su zemlju sa njim pa mislim njegov skor sve govori....pa insomnija je probao kao fazon t2 helihopteri i mass castera i exp na t2 kao copteri ubijaju destrose a casteri raded doso je decko izgazenio ga je skupio manu doso na exp i preso preko njega ovaj nesto se branio mada je brzo batalio a posle je svaka igra izgubila smisao :) znaci zakljucak footman je jadan nema dmg sladak je :) i moze fino da se zaukruzuje njim znaci na t1 ok nit smrdi nit mirise ali za midle i late game govno a knight je overall govno nevredi tih para bolje grifona napraviti nego knighta

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

O Boze kako je deprimirajuce citajuci vladichine postove....... O.O

"Ja bio sinoc u kaficu i naleti jedna devojka medjutim footman je sranje dok elf sabija necu da vajnujem ali moram i onda smo se setali tako gradom dok je knight govno izadje ispred mene coil nova i ja se teleportujem"

e tako sam shvatio tvoj post..

Anyways, knightovima bi trebali da smanje hp, ali da dodaju fazon, malu imunost na magiju, fazon 10% ili 7%, mada realno, i ovako su DOVOLJNO dobri da dobar human moze da dobije vecinu rasa, na skill...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

O Boze kako je deprimirajuce citajuci vladichine postove....... O.O

"Ja bio sinoc u kaficu i naleti jedna devojka medjutim footman je sranje dok elf sabija necu da vajnujem ali moram i onda smo se setali tako gradom dok je knight govno izadje ispred mene coil nova i ja se teleportujem"

e tako sam shvatio tvoj post..

Anyways, knightovima bi trebali da smanje hp, ali da dodaju fazon, malu imunost na magiju, fazon 10% ili 7%, mada realno, i ovako su DOVOLJNO dobri da dobar human moze da dobije vecinu rasa, na skill...

ti uzmi humana idi na knightove ja cu uzeti undeda dobijes li me jednu ja te castim picem kad dodjem u bg moze mare?

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ti uzmi humana idi na knightove ja cu uzeti undeda dobijes li me jednu ja te castim picem kad dodjem u bg moze mare?

ae

edit: btw reko sam vecinu rasa ne znaci da mozes samo na najtove da dobijes (lupam) chimere O.o

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...