Jump to content

Knights & diffense


Recommended Posts

Burnu sam raspravu danas imao sa jednim ortakom,pa me interesuje shta misite o ovoj temi,tj da li bi uvodjenje difensa za knightove bio potez za balans ili bi uveo neki tezi disbalans.

Molim samo da u raspravu udjete,ne rasnoobojeni :),vec objektivno i argumentovano,kako se ovaj topic ne bi sveo na to kako je NE najacha rasa,kako su humani lameri i slichno.

Ja lichno mislim da su knightsi poprilichno beskorisni za hmn,osim u mirroru,mada opet imati jednog knighta sa istrazenim at,i sa ukljucenim difensom...neznam shta da kazem,vec vidim kako drajade i bube umiru same od sebe :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

defence, ne diffence, ko li vas uchi engleski po tim selima.. i abillity se zove defend,a ne defence.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nista manje beskoristan nije od abominacije, najtrulije tier 3 melle jedinice... Defend...hmmm.... jebem li ga... u svakom slucaju ne bi mogao da te naguzi tier 2 elf... Btw, pre war3 bete, knightovi su imali skill charge koji je dodavao bonus damage u odnosu na razdaljinu sa koje bi bio ukljucen od neprijatelja, ali to su izbacili... Ne znam meni su knightovi manje vise i ovako gotivni, kada se malo unaprede, to su stoke sa brdo armora i finim hpom...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Aj po pivo da ce biti lock na topicu!!!!

@ topic: bilo bi bezveze, jer bi iskaralo balans opasno, cini mi se. Ustvari, ne bi mnogo pomoglo prot UD, ali bi bash upropastilo vs NE, a mozda i vs orc... ma ne znam, znam samo da su ove price sada totalno beskorisne, jer je jasno da ce ovi dalje patcheve izdavati bez ikakvih balans izmena, a cesto, da bi sto vise ljudi odlucilo da uzme original.

Ja 3-4 godine kukam da uvedu agiliti heroja UD-u, pa nista :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

koji ce ud-u agiliti heroj?, kada ima auru koju mnogo povecava attack speed.

brate na auri lvl2 opet DH i blade brzhe udaraju ,za MKa ne znam,ali to su heroji koji se mere sa DK..

Knightovima ako uvedu armor mocices da ih ubijes samo sa mass aira (destrosi,chimaera,wyvern),a onda bi svaki human igrao na knight i gyro i ne bi gubio partiju.I footmana treba ubiti sa defendom a kamoli knighta,njemu samo istrazi inner fire i vec je zivotinja

Link to comment
Share on other sites

defence, ne diffence, ko li vas uchi engleski po tim selima.. i abillity se zove defend,a ne defence.

Hmm...da, brate ja ga nisam ni napisao na engleskom,to duplo f se nashlo tu zato shto mi se prst zadrzao na tasetru,jbg sad.I da znam da se abillity zove defend,ali ja ga ceo zivot zovem difens,ako cemo tako nemoj da vas vidim sluchajno da je neko fm nazvao girokopteri ikad vishe!!! :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate na auri lvl2 opet DH i blade brzhe udaraju ,za MKa ne znam,ali to su heroji koji se mere sa DK..

Knightovima ako uvedu armor mocices da ih ubijes samo sa mass aira (destrosi,chimaera,wyvern),a onda bi svaki human igrao na knight i gyro i ne bi gubio partiju.I footmana treba ubiti sa defendom a kamoli knighta,njemu samo istrazi inner fire i vec je zivotinja

kao prvo mk nema ni od koga brze ni kretanje ni udaranje a pogotovo ne od dk-a

kao drugo ti decko svatas da su footmani i knightovi totalno ali totalno beskorisne jedinice footmana pravis napocetku samo zato sto moras dok ud stampa gulove celu partiju elf ponekad isto a orc grutove celu human sa footmanima nema sta da trazi u late gameu cak ni midle a ne late a knightovi su gola govna nisu ni za kurcinu samo cu toliko reci abomniaciju ti lecis sa coilom i ona ima 1300hp-a knight nema ni 1000 dobije novu i empail vs ud-a i ostane mu 600 destrojer ga grune 2 puta ostane 300 cao zdravo knight.....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

kao prvo mk nema ni od koga brze ni kretanje ni udaranje a pogotovo ne od dk-a

kao drugo ti decko svatas da su footmani i knightovi totalno ali totalno beskorisne jedinice footmana pravis napocetku samo zato sto moras dok ud stampa gulove celu partiju elf ponekad isto a orc grutove celu human sa footmanima nema sta da trazi u late gameu cak ni midle a ne late a knightovi su gola govna nisu ni za kurcinu samo cu toliko reci abomniaciju ti lecis sa coilom i ona ima 1300hp-a knight nema ni 1000 dobije novu i empail vs ud-a i ostane mu 600 destrojer ga grune 2 puta ostane 300 cao zdravo knight.....

ja lecim coilom isto kao sto ti mozes sa holy lightom to ti nije nikakav argument.ti sa footmanima i ne igras u late gamu vec na pocetku mozes da pritisnes a ja sa ghoulovima bez frenzyja mogu samo da gledam kako isti ti "jadni" footmani gaze sve moje jedinice dok ne izvadim t3.ja ako krenem da trosim coil u nekim situacijama na abominacije ti ces lako da mi focusiras licha ili cla i ja nemam coil da lecim,tako da ni jedan bolji UD ne leci non stop abominacije.nova i impale ne oduzimaju knightu 300 hp sigurno a ni destroyeri osim ako ih nije 8 sa manom.ti imas staff za teleport i mozes jako dobro da cuvas knightove a ja abomine ne mogu ni priblizno ma koliko dobar micro imao.plus ja ako se zaletim na tvog knighta a ti ga teleportujes moji destrosi ce biti ownovani od strane gyro coptera...tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

Samo da se nadovezem na Zerox-ov post:

I Holy Light ima sekundu brzi cooldown, i kosta manje mane... tako da tih 200/400/600 HPa koliko moze paladin da doda ultra-oklopljenom knightu mnogo vise traju nego DKovih 200/400/600 na abominu.

Footman je pojedinacno jaci od svake UD jedinice na t1 i t2, nesto mi se cini da je jaci cak i od gargojla (ako dovoljno cesto odbije damage:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Kakve vi ljudi gluposti pricate....UD aura daje na argility roflmao roflmao,haha kolko igrate war i ne znate sta radi unholy i vampiric aura :),a sto se tice samog balansa sa igrom nikada ga nece ni biti,jer je ovo sada trenutno ne izbalansirano,kako se nekoj rasi nesto poboljsha onda ova druga bude slabija itd itd. tako da je iz tih razloga mene war i smorio jer je imba u nekim situacijama tipa NE vs Orc, Ud vs Orc Hmn vs Ud itd :) hf sa daljom raspravom :) ne isplati se ^^

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa mogli bi da dodaju najtowima neki "Charge attack" ( ko je gledao LOTR znace)

pa kada ulete u jedinice da ih sasiju ali posle toga da se normalno biju- ipak momci jurisaju na konjima.

Knight vec drzi dva oruzja u rukama,a jos da drzi stit u zubima bilo bi previse! [:D]

Edited by Gox
Link to comment
Share on other sites

Oni koji seru da su footmani sranje neka lepo igraju ko akm i eto ustede pare na footmanima i mass casteri,mass air svejedno...oni s malo mozga kapiraju da je footman extra jedinica pogotovu sto mogu sami da kripuju s defendom i jos u kombinaciji s casterima/riflemanima...Secam se neke partije,s nekog turnira(ne znam tacno koji je bio da ne gresim dusu)kad je apm igrao sa svenom (apm bio human a ovaj elf) i sa 3 footmana(s defendom) i 2 riflemana ubio mu sve i heroje bre sve celu bazu...da su malo jaci bio bi imbalans...a knightovi nisu za sibanje nego su topovsko meso,imaju s razlogom toliko armora...ne treba nista im nista davati bio bi isto imbalans.

:-)

Link to comment
Share on other sites

footmen je keva, ali treba baciti 100 lumb-a i 150 golda na difenz, da bi ti sluzio prvih 10 min partije, dok knightu dzaba tolko armora kad se topi od kojekakvih pojzna, Dps magija i bilo kakvih magija, citaj, koil, nova, orb of venom, drijadin pojzn, breath of fire, shadow strike, sta mi znaci kad stafujem knighta, kada je demon inficirao tog knighta i onda mi bleji 15 sekundi na dinar helta, a tek kad se skine pojzn, onda krene da se lechi od nule... najsmeshniji mi je humanski orb, kao ima splash, ali nema :), dok ona ptica od bistmastera zabode humanski expand dok se gradi a sve kule oko njega se tope, seljaci koji grade dobijaju elektroshok terapiju, isti je bug sa protektorom i demonovim ultijem :P , josh protektor kad zabada radilicu pored humanske kule koja se upg-uje, dealuje full piercing dmg na kulu, igrica josh uvek ima decije bolesti, jeste da se retko vidjaju, ali opet ...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa mogli bi da dodaju najtowima neki "Charge attack" ( ko je gledao LOTR znace)

pa kada ulete u jedinice da ih sasiju ali posle toga da se normalno biju- ipak momci jurisaju na konjima.

Knight vec drzi dva oruzja u rukama,a jos da drzi stit u zubima bilo bi previse!  [:D]

ma bilo bi to super, samo sto bi se igrica svodila na pravljenje mase knightova ;) mozda nisi igrao onu lotr strategiju, izvucesh 2-3 grupe konjanika i cistish sve sto ti se nadje pod kopitom, a ako se neko napravi kao tvrd orah samo se okrenesh i izglancash ga.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...