Jump to content

jedno obicno pitanje


Rake

Recommended Posts

Naime, ja sam lvl 39 shaman i video sam jedan ,jelte, lep mace (Hand of Righteousness za 39 lvl)...jedan covek mi je rekao da ga dropuje neki High Inguisitor Whitemane( ili tako nesto...) u cath-u(SM)..lepo reko ja...kad sam rekao ljudima da ja uzimam taj 1h mace oni svi kao "lol dude there is no 1h mmace only 2h one)...sad ja vas leo pitam sta je ovde istina i ako ovo prvo jeste onda jel bas retko dropuje il sta(ja sam cath odradio jedno 10 puta i nista od dropa)...

Hvala unapred...

Edited by Rake
Link to comment
Share on other sites

http://69.41.171.43/druid.htm

To su master loot liste za sve klase, meni je default za druida ali ima da se bira :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

drop rate za taj mace je poprilicno jadan pa ga zato ti likovi verovatno nisu nikada videli ^^

ovo je poprilichno tacno...radio sam glupi cathedral jedno 7 puta i jos nista od dropa...ali tako je nemoguce kog kod shamana da vidim da ima onaj skarlet shield on obavezno uvek mora da ima i taj mace..a mace je extra..samo sto tako tako rare drop..auu jebo sam mu kevu necu izaci iz sm-a dok ga ne dobijem...

Link to comment
Share on other sites

Ma to je nebitno [:D]

Recimo, za Inventor's Focal Sword sam ubio malog goblina 15-ak puta. Od lvl 48 - 52 sam ishao u maraudon za jebeni sword koji ima 30% drop rate.

Meni pao taj mac iz treceg puta. Dva puta radio instancu za jedan dan, oba dropa su bila Megashot Rifle (Je l' se tako zove?) - jedna otisla na greed, drugu needovao Hunter. Drugi dan radio Maurodon treci put - dropovao Inventor's Focal Sword - needovao Hunter. [:D]

Clearly a Hunter weapon! [:p]

Link to comment
Share on other sites

26x ZF run za lock masku, i nishta...

Ukupno 3 run-a.

Prvi run - Jamanza Grips (need ja i mage)

Drugi run - bezveze jurio one bubetine i dobijem masku na greed (ali sam je koristio [:D])

Treci run - Carrot i bye bye ugly ZF, i whon't miss u a bit [:p]

Najgore je kad neshto hocete iz instance.... nikad ne padne..... damn u Murphy's Law!! [}:)]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

pre par sati dobio sam (jer niko drugi nije hteo, ali sam uredno platiop dkp cenu) arlok's grasp..1.5% dropchance od panther bossa u zg...sad ako krenem arloka da jurim 2 meseca netje pasti njegov claw koji ima 3x vetju shansu od ovoga =o((

prokleti panther boss. ta riba mene mrzi. nemam pojma koliko sam puta biop u raidu kada smo je ubijali ali meni nikada nije dropala Will of Arlok... stalno sam govorio da je to (i betrayers boots) jedino sto mi treba iz zga i svi su rekli da ce mi passovati ali meni nikada nije ispala. a na tri raida kada ja nisam bio ispao je dva puta:(

Link to comment
Share on other sites

pre par sati dobio sam (jer niko drugi nije hteo, ali sam uredno platiop dkp cenu) arlok's grasp..1.5% dropchance od panther bossa u zg...sad ako krenem arloka da jurim 2 meseca netje pasti njegov claw koji ima 3x vetju shansu od ovoga =o((

uhm, shta ce ti taj shit , mislim da ne vredi davati dkp za to, pre neki dan je pao bash taj , niko nije hteo i otishlo u nexus ... Lepo izgleda samo. Proc seta mozda i nije losh, ali" Grants a small chance when ranged or melee damage is dealt". Mogao je ko oce da uzme za dz poshto u zg ne koristimo dkp sistem i opet niko nije uzeo, prilicno lep item ,ali useless imo. Sad mi je krivo shto nisam needovao, bash lepo izgleda :( . Ko zna, mozda jednog dana odem fury :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...