Jump to content

performance problem :(


ogisha008

Recommended Posts

da mogu rreci i da se meni raspada hard,znaci kad udjem orgrimmar kad krenem na pticu ili bg,znaci uzas jedan cekam 2 minuta da drnda nesto...po deset minuta llutam gradom da bi dosao do ah i tako te gluposti

kad se penjem na bs u ab-u komp rikne svaki put ne samo prvi put kad udjem u ab

a komp nije nesto al treba da sljaka

2500mhz

512ram

9550 ati

i imam oko 30g prazno na hdd

znaci hard reze li reze

cak pogaosim sve ali sve i opet rezi

Imam iste probleme i slichnu mashinu... uopste ne kapiram:) Josh je Orgrimmar 100 puta gori od IF (ni to ne znam zasto), tako da mora da si u paklu... :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Minimum 1GB rama, jer toliko stvari treba obraditi, procesor preko 2ghz.

Ati Radeon 9550 nije los, ali je daleko od dobre kartice za igranje.

Ja imam Ati 9600 pro sa 256ddr(znaci sporija memorija od one na 128mb na 9600) i preznojava se kartica, Barton 2500, 512ddr, Maxtor hdd 160gb. Znaci sve lepo radi, na medium 1024x768 i sa ostalim podesavanjima high, sa 50 inst. addonova, na ADSLu 256 i sa ukljucenim Ventrilom u svim instancama uopste ne secka, dok je kod drugara na ADSLu 512 seckao kao lud kada se aktivira Ventrilo.

Znaci standardno mi secka u IF kada udjem, ali to potraje nekih 5-10 sec i posle je ok.

Za ovakve stvari ti ipak treba malo bolja masina sa dosta rama, dobrom graf. karticom (pa ne kosta dzabe 7800gt-preko 400eura, ali bato na 7800 kada sam video pahulje i ostale efekte u COD-u, smrzao sam se) i naravno odlicna veza za nase uslove-ADSL.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...