Jump to content

Angelina Jolie trudna


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa dobro ne mora da znaci da je shonja ako plache... zdravo je pustiti suzu (trust me on this one:) ) mada vidi se da je getfe

Nije mi samo jasno sto se zene loze na takve likove :)

zato shto ume da voli

i osećajan je i zna da slu

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Andjelina je po meni, boginja.

Verujem da zalite sto nije vise slobodna (kao da je neko nesto mogao kad je bila free:)), ali neka joj je sa srecom [:)] Bice dete lutkica, musko ili zensko, nebitno

hm. taj tinejdz deckic je simpatican, ali previse zenskih crta...sto definitivno nije moj tip Porediti njega i Breda je LOL...

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

budalo, mi ovde na sav glas hvalimo tipa, kako nas to čini ljubomornim?

idiJote coravi [:p][:p][:p][:D]

Mislim da je mislila na onog drugog, onog ne smekera. Al dobro i corava koka zrno ubode ;)))

Haha... [:p]

a, da, kačila je sliku nekog pileta :)

sreca mamina [:p]

OUCH!!! Shta je OVO?!?!?!

pilence [:D]

ljubi ga mama...

slika iz spomenara....

Charli Braun je za ovog lika macho.

igi prekini da ga zoves carli braun, pocinje da me zraci.

Edited by mjau_

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

to je lik koji je non stop u nekom bedaku, smoren, uplakan, sjeban.. dakle - shonja ;) jebao mu scenarista mamu kakvu mu je ulogu dao u seriji ;)

ko jebe ulogu, glavno da je on lep... [:D]

a kao lik iz serije...aaaaaaaa...smoooooor. gotivniji je onaj drugi a i on je smarac.

Nije mi samo jasno sto se zene loze na takve likove :)

oces da ti kazem?!

zato shto ume da voli

budalo [:D]

i osećajan je i zna da slu

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Za hejtere Mr. Pitt-a:

Nekome se svidja Dzoni Dep, nekom Kluni, trecima Ben Aflek, nekoga lozi i Riki Martin. Razni ljudi, razni ukusi. Po tom shvatanju, moze vas loziti najruzniji tip kao i najlepshi, sve zavisi od osobe - pa vam se ne mora svdijati ni Bred Pit.

ALI tvrditi i smatrati da je objektivna istina da je Brad Pitt prosecan ili cak ruzan je jednako glupo kao i tvrdnja da je Ranjena zemlja najbolji film svih vremena. Cak i ako ga rasparchate na oblik lica, usta, nos, torzo, ruke, sake, noge, dupe i kurac (ok za to ne odgovaram) - ne mozete reci nista sem da su sve te sve stvari pojedinacho jednostavno lepe i savrsheno skladne. A da li se to vama svijda ili ne i da li "pokrece vashe dugmice"..e to je vec samo vasha stvar.

Edited by nt.gingerwiccan
Link to comment
Share on other sites

lol na topic, nije me bilo par dana da se ranije ukljuchim...

moj stav on angelini je poznat, tj nije 100% moj, usvojen je delimichno, ali nesto in the lines of "WOW sto je lepa!" deset sec kasnije "a zasto ona izgleda tako chudno" =o) e sad to sto dobija mega poene na "pojavu & stil" to je druga stvar...on a side note, njen brat koji josh vishe lichi na johna woighta od nje (ali generalno tip je mushka angelina) = no comment

brad shampita je lik, dokazao vishe puta

za dete, neka im je sa sretjom, ja kad sam chuo vest prva misao mi je bila "a znachi jennifer aniston je the one iz minulog braka koji nije hteo/mogao da rodi"...druga misao "gad demn, al ce to dete da ima MASIVNU donju vilicu" =oD

za kraj...ivetaH...sve, sve, ali chad michael murray....mislim...chaaaad...auuuuu ;oD

Link to comment
Share on other sites

taj tinejdz deckic je simpatican, ali previse zenskih crta...sto definitivno nije moj tip Porediti njega i Breda je LOL...

polako .. mozda se za 2 godine odseli od kewe i riba mu slomi srce pa dobije onako macho look [roflmao]

oces da ti kazem?!

budalo [:D]

molim te nemoj nishta da kazesh .. ma shta rekla bice lolichno i ovaj topic ce se onda izdevijatisati u ovi vs oni .. i onda cu morati da napishem neki kilometarski post [:D]

pa shta recu drugo a ne zaplakati od smeha [:D]

Ali hejtotron [roflmao]

ali reci [roflmao]

kupite mi hejtotron2 za rođendan, da pravim struju..

ma ima i savrshena verzija za fensere hejtomatrix, manjih dimenzija moze da se nosi sa sobom [roflmao]

Za hejtere Mr. Pitt-a:

Nekome se svidja Dzoni Dep, nekom Kluni, trecima Ben Aflek, nekoga lozi i Riki Martin. Razni ljudi, razni ukusi. Po tom shvatanju, moze vas loziti najruzniji tip kao i najlepshi, sve zavisi od osobe - pa vam se ne mora svdijati ni Bred Pit.

ALI tvrditi i smatrati da je objektivna istina da je Brad Pitt prosecan ili cak ruzan je jednako glupo kao i tvrdnja da je Ranjena zemlja najbolji film svih vremena. Cak i ako ga rasparchate na oblik lica, usta, nos, torzo, ruke, sake, noge, dupe i kurac (ok za to ne odgovaram) - ne mozete reci nista sem da su sve te sve stvari pojedinacho jednostavno lepe i savrsheno skladne. A da li se to vama svijda ili ne i da li "pokrece vashe dugmice"..e to je vec samo vasha stvar.

prochitaj prvi deo posta

prochitaj drugi deo posta

a to rashchlanjavanje na delove tela je [roflmao]

znash shta je nastalo kada su se nashli 100tinak dokonih plastichnih hirurga i krenulo da sastavlja "savrshenu zenu" na osnovu delova tela koje su trazile mushterije [?]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...