Jump to content

s kojom pesmom se mozhete najbolje definisati


Recommended Posts

matori imas i novi shit..misli na noviji metal sto ga prave klinci a i neki stariji likovi..

ako si cuo za KillswitchEngage, The Black Dahlia murder, As i lay Dying.. sta ti ja znam(naveo sam ti ove kao najbolje i najociglednije primere...)

oni su svi puni rifova Iron Maidena i jos mnogih koje ja ne prepoznajem(ne znam puno od old school shita...)

Grupa Trivium je cista Metalica... Tvrd metal sa solazhama od po minut i minut i po ali je do jaja (znachi i scream i growl sve u jednom..)

poenta da je i ovo novo u sustini reciklirano i preradjeno..

Iz tog nekog metala nastao je Emo itd itd.

Zeldi ortaku je uvek lakse da slusa nesto kao grand ili Nedeljka Bajica nego da uzme da razmislja sta mu se svidja od drugih stvari.. nekako je "cudno" to sto je svaki ZELDI  uvek ispadao daleko (da ne kazhem gluplji) ali sporiji za bilo kakvu pricu o bilo cemu

Sto se tice dzeza...nista lichno ali taj shit mozhe svako da slusa ako nauci imena po dve pesme od Majls Dejvisa  i Charli d brd Parkera i kao on slusa dzhez..

Sve je u sustini stvar predstavljanja..

I da ja nikad nisam cuo da neki zeldi soli pamet nekom metalcu... ALi zato svaki metalac nalazi sebi za shodno da pljuje po zeldiju i da mu jebe mamu jadnu...iako nezna nista o liku itd.

Predrasude...

neam pojma o cemu pricate.

al ovo je tvoj najduzi post.

Marko.

;>.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inace ljudi koji slusaju metal i narodnjake su isti i isto se ponasaju kad dodje do rasprave samo ne kontaju to jer su u zabludi da je ono njihovo bolje...

I posle ovakvog posta ja se zapitam koji ku**c uopste i bilo sta pisem.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

I treba da se zapitas

Vi bre mora da shvatite jednu stvar:

Ja ne slusam ni nar ni metal a idem po filozofiji "zivi i pusti druge da zive ili idi do kraja" znaci vi svi za mene ste 2 strane iste medalje po vasim postovima,idete iz krajnosti u krajnost,ovaj ubija za ovo , ovaj ubija za ono,ko orkovi i humani [:D] (mada su metalci vise undeadovi al' nema veze sad).

Jedan lik je reko gore nesto za seku a vi ga napusili a lik bio u pravu elem pre bi jeb'o seku nego metaliku [:D]

Chill out oboje,ko ne moze da iskulira postove kad neko pljuje po njegovom tipu muzike taj nije samo ljubitelj nego fanatik e a rodjaci to ne valja...

hmm sad bi reko peace al otkud znam kako ce metalci mesozderi na to da reaguju [:D] pa cu reci...ppozzdrav? [:D]

cya

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

I treba da se zapitas

Vi bre  mora da shvatite jednu stvar:

Ja ne slusam ni nar ni metal a idem po filozofiji "zivi i pusti druge da zive ili idi do kraja" znaci vi svi za mene ste 2 strane iste medalje po vasim postovima,idete iz krajnosti u krajnost,ovaj ubija za ovo , ovaj ubija za ono,ko orkovi i humani [:D] (mada su metalci vise undeadovi al' nema veze sad).

Jedan lik je reko gore nesto za seku a vi ga napusili a lik bio u pravu elem pre bi jeb'o seku nego metaliku [:D]

Chill out oboje,ko ne moze da iskulira postove kad neko pljuje po njegovom tipu muzike taj nije samo ljubitelj nego fanatik e a rodjaci to ne valja...

hmm sad bi reko peace al otkud znam kako ce metalci mesozderi na to da reaguju  [:D] pa cu reci...ppozzdrav?  [:D] 

cya

A ja evo iz tvog posta,koji je kvazi neutralan vidim da to ipak nije...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Narodnjaci 4tw ofc, ko se ne slaze nek fura svoj ukus to je ionako individualno meni ne smeta sta god da slusa dok mi nije komsija i dok to ne pusta preglasno :P, ko misli da sam saban nek mi hobluje kobas :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

neam pojma o cemu pricate.

al ovo je tvoj najduzi post.

Marko.

;>.

koliko si se iznenadio priznaj..^_^

cekao sam vudua da mi odgovori

ali me on iskulirao..

smor >_<

A ja evo iz tvog posta,koji je kvazi neutralan vidim da to ipak nije...

mrzim te fore zhivi i pusti druge da zhive, svi smo kul, nemamo predrasude i te fore..to je tako gay da ne znam...

ova recenica ti nista ne znaci, zapravo, dosta je nesuvisla i kontradiktorna kad pogledas

i ne znam zasto se svi kacite za dzez koji moj? kad se prica o muzici, i kad se pomene dzez, otprilike ova recenica je fidbek koji neprekidno dobijam

nisam mislio samo na dzhez..poenta je da je sve fake..

video si neke moje slike itd.

ja ne izgledam kao neko ko je metalac, ili kvazi, ili mozhda wannabe..ali mogu da idem i da radim ja slusham metal jer znam dovoljno o tome da te ubedim..

ista je fora za dzhez..

sve dok se ljudi foliraju..i nauche napamet makar iole sranja da bi se ubedjivali to je to...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ova recenica ti nista ne znaci, zapravo, dosta je nesuvisla i kontradiktorna kad pogledas

i ne znam zasto se svi kacite za dzez koji moj? kad se prica o muzici, i kad se pomene dzez, otprilike ova recenica je fidbek koji neprekidno dobijam

Otisao jutros da serem, i uzeo da citam decembarski plejboj, a na duplerici neka gologuza cupi za koju pishe:

Ivana nije obicna devojka. Otvorena je. Obrazovana. Obozava seks. Slusa dzez. Voli izazove. Prelepa.

[:D]

Zato se kace za dzez :)

Inace, pesma koja me najbolje karakterishe je Beck - Loser [8)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kruko je sve rekao..

jel to ona ista

sto joj je

omiljena knjiga

Kritika chistog uma

od svima poznatog

Emanuela Kanta...

Edited by tibor~!

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Narodnjaci 4tw ofc, ko se ne slaze nek fura svoj ukus to je ionako individualno meni ne smeta sta god da slusa dok mi nije komsija i dok to ne pusta preglasno :P, ko misli da sam saban nek mi hobluje kobas :D

Sabane :)

Link to comment
Share on other sites

mrzim te fore zhivi i pusti druge da zhive, svi smo kul, nemamo predrasude i te fore..to je tako gay  da ne znam...

Wrong Quote...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a uostalom, ti chitas (chitas kao chitas, slova i ostalo) plejboj?

sad biraj

a) DETG*

b) BAYR**

_____________________

* dechko esi ti gej?

** bitch are you retarded?

[:X][:D] [:D]

A. Pa ono, vise prelistam dok obavljam nuzdu :) Nije da ima nesto pametno za citanje. Mada dodushe, bio je intervju s rambom, dobar =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Narodnjaci 4tw ofc, ko se ne slaze nek fura svoj ukus to je ionako individualno meni ne smeta sta god da slusa dok mi nije komsija i dok to ne pusta preglasno :P, ko misli da sam saban nek mi hobluje kobas :D

E vidish jedno je poshtovati neciji ukus,i to je ok i treba tako da bude,ja poshtujem svachiji ukus,ali problem lezi u tome shto mnogi nemaju ukusa,a kako da pushtujem neshto shto ne postoji???

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E vidish jedno je poshtovati neciji ukus,i to je ok i treba tako da bude,ja poshtujem svachiji ukus,ali problem lezi u tome shto mnogi nemaju ukusa,a kako da pushtujem neshto shto ne postoji???

nisi relevantan da ocenjujes da li je nesto ukus/neukus. ukus je individualna stvar i to sto tebi pretstavlja ukus moze nekom petom biti olicenje neukusa. tako da ako postujes svaciji ukus onda ga pustis da uziva u tome makar to po tebi bilo gusenje u govnima :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...