Jump to content

Recommended Posts

e pa Flasteru svaka chast na prvom mestu! Samo tako nastavite.....evo sada ovima sa WC3 neka pogledaju malo tabele pa neka vide ko je ko.......btw nema nikakvog hate-a :-)

ne kapiram shta znachi ovo sa wc3, chestitke na #1, iako u timu kolko vidim ima 1 srbin, mozda i 2 (ne znam koji je nick spilsu)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa....na nekom topicu sam prochitao da igrachi warcrafta misle da samo jadni, rekli ste da imamo malo igracha koji su dobri i da nemamo bash neke rezultate! Shto se tiche nVGaMinG-a vidite da imamo dvojicu extra igracha i imaju dobre rezultate u svom klanu.....Pored toga, mislim da je konkurencija na netu vetja u brudu nego u WC3......e da, znam kolko su igrachi WC3 zaludjeni za igrom i da slabo uche ili rade dok nashi igrachi imaju dosta obaveza i da ne igraju tolko chesto a opet su dobri i konkurentnti.......a shto se tiche poredjenja, pre tje igrachi bruda da se prilagode i da naprave neshto u WC3 (mada im to ne pada na pamet-B4ever) nego li WC3 igrachi da igraju brood a da naprave neki rezultat....uostalom mi ne spamujemo vashe topice i nismo bezobrazni, vetj gledamo nasha posla i zezamo se......

Link to comment
Share on other sites

Pa....na nekom topicu sam prochitao da igrachi warcrafta misle da samo jadni, rekli ste da imamo malo igracha koji su dobri i da nemamo bash neke rezultate! Shto se tiche nVGaMinG-a vidite da imamo dvojicu extra igracha i imaju dobre rezultate u svom klanu.....Pored toga, mislim da je konkurencija na netu vetja u brudu nego u WC3......e da, znam kolko su igrachi WC3 zaludjeni za igrom i da slabo uche ili rade dok nashi igrachi imaju dosta obaveza i da ne igraju tolko chesto a opet su dobri i konkurentnti.......a shto se tiche poredjenja, pre tje igrachi bruda da se prilagode i da naprave neshto u WC3 (mada im to ne pada na pamet-B4ever) nego li WC3 igrachi da igraju brood a da naprave neki rezultat....uostalom mi ne spamujemo vashe topice i nismo bezobrazni, vetj gledamo nasha posla i zezamo se......

samo ne znam gde si to prochitao da su starkrafteri jadni, a da je to neko rekao od wc3 igracha. Ja mnogo gotivim peju, mishu, vanilu, sa stingom sam isto dobar :), duleta redovno zajebavam na ircu :)), a uglavnom sa ovim ljudima su dobri i svi ostali wc3 igrachi,tako da ja ne znam ko je tebe istripovao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa....na nekom topicu sam prochitao da igrachi warcrafta misle da samo jadni, rekli ste da imamo malo igracha koji su dobri i da nemamo bash neke rezultate! Shto se tiche nVGaMinG-a vidite da imamo dvojicu extra igracha i imaju dobre rezultate u svom klanu.....Pored toga, mislim da je konkurencija na netu vetja u brudu nego u WC3......e da, znam kolko su igrachi WC3 zaludjeni za igrom i da slabo uche ili rade dok nashi igrachi imaju dosta obaveza i da ne igraju tolko chesto a opet su dobri i konkurentnti.......a shto se tiche poredjenja, pre tje igrachi bruda da se prilagode i da naprave neshto u WC3 (mada im to ne pada na pamet-B4ever) nego li WC3 igrachi da igraju brood a da naprave neki rezultat....uostalom mi ne spamujemo vashe topice i nismo bezobrazni, vetj gledamo nasha posla i zezamo se......

Kako te ne mrzi toliko da pishesh? Ko da si nam sad neshto utero... A u ostalom peja je u pravu.

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...