Jump to content

Recommended Posts

pa ghoste ako ti treba key mogu ti ja dati moj...ali samo da ne hackujes i ne dajes nikom :D

btw tebi jedinom verujem ovde jer sam gledo repove koje si igrao na bozic i ono sta si o bozicu pricao tako da...srbine tebi mogu dati :D

a ti flasteru STFU...opro sam te ko malog kad smo igrali i trebas da se sramis...(razumece uki ovo)hehe

Listening :.("* Baja Mali Knindza - Bozic Je <02:52/03:54> *").: hehe :D ovo 4 real slusam...trenutno,pa ide spremte se spremte,pa od topole,pa tera milos(or ja)stoku preko save,pa nem pojma :D

ma opusteno, vetj sam ugovorio sa atilom, on ce meni da uradi blajv i da mi preda cd key, a ja cu da ga uchim da igra wc3 [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bacam ti ja cd key na private... inace imam original, ali jos uvek koristim taj cd key ZATO STO RADI :)) koristi ga x ljudi, ali radi u 95% slucajeva na evropi... na us west UVEK... poz. i sabijaj... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

sarmo jebachu stari pa gde si ti:)

pogledaj mi nick... eto gde sam... eventualno na brood war hrv-1 :)

svaki dan mi se poneko na*ebe majke... 4 pool rush made by sarma, koji izgleda kao improved version rush-a svetetrojice yellow-nidzika-tsunami ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

jbt zar vi jos postujete na ovom topicu... T_T :D

svi ste vi noobovi...niko nije ko ja...ja na koga god da naletim......svako me oduva...al onako momachki...jednom sam cak igro vs flastera...bruka...a neki speed.only me taba vec duze vreme... T_T

jedino sam duku nashoga dobio... :) duka je gosu ko ja ... mislim war igram solidno,al sc je sramota...nije ni za gledati :D

neg ak neko ima cd key za war da mi da...mislim da igram na azerothu il westu...jer mi se ne da sc...ebu me ko maloga :(

ae ghoste nabv' mi 'edan key...ja bi tebi dao za sc...moj org sto sam pre nekako kupio PLZ NEK NEKO NABAVI omg

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

WTF ? vi poceli sad ko vanila :D

fazon je u star craftu to sto neki lapani igraju star vec 5 godina...a ja 5 dana...i sad da se ja ucim tesko mi pada...dok war igram solidno,mislim ono igram od kad je izasao...mada pre 3 meseca sam poceo malo ozbiljnije....

a karlito je mislio na hemijski sastav :)

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...