Jump to content

Recommended Posts

opet ja...T_T ali izvinjavam se ako smetam tako da...

ovako:

1.hteo bih da pitam gde ima da se skine replayova za star craft...date mi neki link ili nesto

2.koji je patch sad aktuelan...pa da dzaram na bnetu

3.koja je rasa tu najpogodnija...jer kako sam gledao svaka ima velike mane...a protos mi se najvise svidja a malo je igraca sa protosom...njegov shit je po meni jer ti moras imati 9,10 onih baracka ili kako vec a zerg 2 glavne...i opet je jachi...a vs masse mutaliska(to su valjda oni mamuti,slonovi ili sta vec)sa protosom ne mozes nikako...mas mutalis vs mass dragoon(2 puta vise)gubis..T_T

terran mi ima sve unite slabe..ali onaj tenk bas sabija...a zerg ne znam ni na sta lici..nikad nisam sa njim pokusavao igrati...a koliko sam video zerg non stop ide na ptice neke..a mene air uniti nerviraju..i jos sto zerg brani one letetje sto daju populaciju...zato i ti mass letecih i sve mu te detectore(valjda)poubijas... T_T

pa plz odgovorite

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po meni sa terranom ti je najlakshe igrati... jer prosechan terran moze da dobije gosu zerga.A inache te ultre se tope kada marinici imaju armor i attack unapradjen....

Probaj ti sa terrom .. heki evi metal vs toss ili vs zerga slichno neshto ^^

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

OMG=UH TAJ RAD

znaci kad te lik odvali ko lapana neku partiju i ti kazes OMG znaci OH TAJ RAD

a terran mi je nekako tezak za masterovati..ono uniti malo life-a pa mi sve brzo izgine...a protoss pun hp-a i leti gde oces...ipak ja sam noob...odigrao sam 4 partije najvise...mozda 5 :)

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Starcraft je toliko neverovatno izbalansirana igra.

Gouste ovde se jako tesko ide na tir3 tako da ultre dolaze pri kraju partije ako i dodje do toga! plus manje se koriste magije koristi se par.

Feared pocni da igras dolazi na kanal jetset pa ces naici na nekoga svi nasi igraci su cool i pomocice ti! a i replay-e imas na gosugamers.com

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

ali ti ocigledno ne znas za Qugle koje samo bazaju onaj iradiate ili kako se vec zvao ... a posle se povuce pa ga ne mozes nu ubiti sa scourge. A ja trebam da pravim nove defilere. I kad mu bazi swarm onda njemu nije tesko da se povuche ... doke ne dodje do svoje baze treba mi 15 swarmova....

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

e ljudi dosta bwe...ja dosao malo da mi pomognete vi se posvadjaste...

ja mislim da u star craftu uopste nema micra...jer...neces ti napadati sa 4-8 marinaca...wtf ?e to je micro sve ostalo je macro manje vise...ovo bar znam iz war craft-a...a i takodje koliko sam gledao terran je najtezi za masterovati..jer ti ides sa marincem koji ima 40 hp-a(ili tako nesto nemojte mi zameriti ne razumem se) a ovaj protoss sa zealotom koji ima 5 puta toliko...ili zerg za duplo zerglinga

:) no h8

a i hvala atilo sto si reko za taj kanal i sve... :) da mi neki likovi pomognu...jer stvarno nisam igrao igricu pa ono,za war craft bi svakom pomogao ali ovo bas nemam pojma...narucio sam org star i dolazi za 2 nedelje najvise...pa se vidimo na evropi ^_^

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...