Jump to content

Verovali ili ne...


Recommended Posts

nije poenta coil nova... da samo fokusira heroje, moze da te radi na hit n run... nova + fokus destro pa coil... pa onda ponovo i ponovo + statue + peglanje u sopstevnoj bazi de se regenerise brze itd = jako zajebano zaustaviti... osim ako nemas tenkove :P ili prdokoptere :)(pod uslovom da destroi nemaju mane)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate ne moze on lupati coil nova stalno po tebi,treba da hiluje jedinice a i ako lupa nuke na tebe onda ce te fokusovati sa svime,a ako popishe invura i bocicu,onda ce njemu pola vojske da crkne za to vreme...mora i on da coiluje svoje jedinice,heroje i da baca novu na tvoje jedinice...a josh imash i onaj jebeni stuff tp,tako da ono suvishe je smeshno zaliti se na nuke,da nepricam josh i o jebenim medvedima koji imaju hil..

Pa sigurno nije tolika imba kad je dosad nisu ukinuli ali me opet nervira

a i smesno je govrotiti da je elf imba krz sve verzije

Link to comment
Share on other sites

Dk seta se mapom i na svakih 6 sec ubije arcerku ili talonca a da im i nepridje

pure skill

Hehe da da.... kako da ne to samo kada je lvl 5,cak ni tada ne moze,jedinica mora da ima skinuto malo helta...a kada je lvl 2 coil onda jedinca mora da ima 50% helta..tako da je ono to smeshno,a tebi tako jako skodi kada on ubije tog 1 archera ili talonca u picku materinu 150 golda pravi se za 15 sec... a inace imash i DH-a koji dodje do tog dka i kaze BZZZ ode 100 mane :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

offtopic again.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...