Jump to content

Verovali ili ne...


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbiga cinjenica je da su elfovi bili rasa teska za izbalansirati i kako je jedan igrac reko nesecam se koji sve rase trebaju da budu ko elfovi sa velikim brojem taktika i da mogu da igraju sa raznim prvim herojima prvo mana burn imba koji na lvl3 skida 300 mane magu :) i iz 2 ga ubija :))) potom star fall koji je rusio bazu do temelja aj dobro to se kao i mogli stunovati prekinuti ali je bilo jebano potom AOW abuse najveci abuse u istoriji warcrafta kad ti on zabode drvo i tako ga neobavezno posalje a ti krv propisas dok ga neubijes posle toga talonci ciji ciklon nije mogo da se dispeluje po pocetku tft-a takodje je bio prisutan BEAST MASTER ABUSE gde je decko uspeo da napravi scor od 140-0 ili tako nesto nerealno samo igrajuci bm-a prvog a sada nije ustanju da uradi ista na wc3l takodje je i wardenka imala onaj bug koji su ispravili da FOK jebe kevu svima zivim i mrtvim i nerfovali feri dragone koji su przili sve sada je elf dosta balansiran i ako si bolji dobices ga ali je mnogo laksi za masterovati na nekom prosecnom nivou nego recimo human ili undead znaci govorim a midle skill ne high sto radi moon :) je izuzetno tesko masterovati :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

nije 140-0, ali je tu negde, u5.qazzi je u pitanju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma decko je medju prvima provali igricu i to je to!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Evo neshto: hipogrif ima normal damage i unarmored je, a nijednoj drugoj jedinici ne moze da nanese extra damage, a moze da ga primi. LOL

Al sam odvalio...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Evo neshto: hipogrif ima normal damage i unarmored je, a nijednoj drugoj jedinici ne moze da nanese extra damage, a moze da ga primi. LOL

Al sam odvalio...

da, ali zato kosta manje od papagaja i zauzima 2 pop ima 60 dmg-a , fast attack speed, itd, jedan od najboljih anti aira na t2 ;), mislim svaki aa je dobar, ali se koristi drugacije ;P

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

da, ali zato kosta manje od papagaja i zauzima 2 pop ima 60 dmg-a , fast attack speed, itd, jedan od najboljih anti aira na t2 ;), mislim svaki aa je dobar, ali se koristi drugacije ;P

papagaja ako nema vise ;) tu se zavrsava njihova aa bitka :) posto ako nevezu protivnice ktice gube fajt sigurno

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

pa freemene, pamenti ljudi urade shift i rightclick sa gargojlima po njegovim hiposima, pa se ne zaglupe  [:D]

Ma koji crni shift dovoljno je jednog da povuce i sve ti se sjebe! Trebali bi da imaju iskljuciv prioritet ka vazduhu ! Btw kur mi je nesto objasnjavao kako treba da se movujes malo iza drugih letecih ,a zatim shit + a, i u tom slucaju cepace samo letece!

retired...

Link to comment
Share on other sites

Ghoste ako focusiras 1 hypoa najebao si,tj izgubio,hypo i chim kombo UD jako tesko zaustavlja

Shta ti bre sad ovo znachi? ftw Kakve to ime veze sa onim shto je Ghost rekao? Btw naravno da uvek treba da se fokusiraju. Razore nema shanse da ga on povuche na vreme.

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

da skill je pretisnuti cetiri tastera u shto kracem roku...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da skill je pretisnuti cetiri tastera u shto kracem roku...

shtoske, jel ti je to josh uvek u bolnom secanju ona nasha partija u nishu ? :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dzaba bocica kad posle 5 sec opet coil nova a ne mogu stalno tp

zato ja vs ud samo tinkera :)

Brate ne moze on lupati coil nova stalno po tebi,treba da hiluje jedinice a i ako lupa nuke na tebe onda ce te fokusovati sa svime,a ako popishe invura i bocicu,onda ce njemu pola vojske da crkne za to vreme...mora i on da coiluje svoje jedinice,heroje i da baca novu na tvoje jedinice...a josh imash i onaj jebeni stuff tp,tako da ono suvishe je smeshno zaliti se na nuke,da nepricam josh i o jebenim medvedima koji imaju hil..

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...