Jump to content

KoToR 2 stuff (snuff)


_defender223_

Recommended Posts

Malo sam gledo po forumu itd.... I posto je dosta ljudi stavilo Kotor 2 u topicu igra godine 2005 ja odlucih da napravim ovaj topic(i da napravim jos 1 account na RuR-u jer sam za ostala 144 acc zaboravio sifru ali to je vec neka druga prica itd blablabla....)

Kao sto znate ili neznate, iz Kotora dvojke je izbaceno dosta materijala tj. dosta stvari koje su bile predvidjene da budu u finalnoj verziji igre su isecene (verovatno zbog nedestatka vremena,novca,gremlina ili ko zna cega a nije ni bitno..),a medju tim stvarima su npr tona dialoga,vise zavrsetaka,filmovi,HK-Droid factory,mogucnost da eliminisete clanove druzine itd....

Zanimljiva stvar je da npr. dialozi postoje vec u igri tj. oni su na cd-ovima samo nisu implementirani u igru.Tu na scenu stupa PR team koji ce sve te missing fileove skupiti u celini i napraviti mod koji bi story u kotor-u trebao da pretvori u nesto sto bi imalo mnogo vise smisla.

Osim ovaga radi se na obnovi planete M4-78 koja je isto trebala da bude u igri a radi je team koji je usko vezan za PR(tj. ta 2 moda su se, ako sam dobro shvatio, spojila).

Da vas nesmaram vise posetite http://www.team-gizka.org/http://www.team-gizka.org/

i obidjite Q/A i forum i progres report i sve ce vam iti manje/vise jasno.

Sad mi samo ostaje da sacekam da ovo izadje i da obrnem Kotor po treci put

POz i [:)] i merry christmas all.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

POshalji mi poshtom prazne diskove i 35 jura koliko su originali i razmislicu da li da ti narezem :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...