Jump to content

Ritual of Summoning...


termos

Recommended Posts

Dobro - letim ja do Tanarisa na Wind Rideu iz Orgrimara. 2 Roguea vec ispred Zul'Farakka, a jedan Hunter u Gadgetzanu. Odluci od da me Summonuje, nagnjavi neka dva igrace (jedan od njih je bio Warlock, normalno), inviteuje ih i mi postanem sedmoclani raid.

Pocne on da me summonuje. Kazu da su dva puta probali. Mene igra ni jednom nije pitala da li prihvatam summonovanje. Poprilicno sam siguran da nisam slucajno zatvoriio prozor, jer sam pazio da mi ekran bude cist, pa se nisam bavio sa hiljadu stvari u tom trenutku. nego sam cekao.

Elem - smaraju oni tako, nista ne uspe, i ja sletim kod Flight Mastera.

Warlock je izgubio 2 Soul Sharda.

Sta je ovde desilo?

1) Je l' RoS baguje kada igrac leti na Wind Rideru, Grifonu itd.?

2) Zasto mu je uzeo Soul Shardove? Zar se to ne uzima kad je spell castovan, u ovom slucaju - kad neko prihvati ili odbije summonovanje?

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

mozes da summonujesh dok letish sve sto ti treba jeste 2 lika u grupi sa lockom da pomognu malo pameti i jedan soul shard ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...