Jump to content

Recommended Posts

Clan war ce se odrzati 4.1.2006. u 22h je izmedju ODF vs HDx

grrrr...

mislim da je skill i sreca na nasoj strani jer vec partije koje smo odigrali to pokazuju..dakle:

ODF.DESPOT 2-0 HDx.Shadow(ovaj nece igrati na clan waru)

ODF.Ass4ss1 1-0 HDx.I.Need.Speed(koji je takozvano najboljli u ovom klanu)

ODF.DESPOT 1-0 HDx.Maki

pa ako imate vremena dodjite na bnet i pogledajte mecheve...

REAL BIG fala na razumevanju

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dobro je momci samo vezbajte CWove to je pohvalno.Takodje odradite sajtove neke pa se prijavite kad bude bila klanska liga.GL svima

Thx [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

e u 10h tesko da neko od mojih je on-line uglavnom su to oko 4-5-6 popodne,a ovi rezultati gore sto su bice obrnuti, , btw shadow ne igra, maki mozda za tomu ne znam ko je provalio da je najbolji, mislim medju boljima je. Btw vladica je najbolji [:D][:D] [ko su nasi? ] [;)]

edit: pricao sam ja sa chif pa sam mu rekao vec o tome da mi ne moze u 10, posto posle 10 mozes naci samo ove ljude gore navedene.

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

e u 10h tesko da neko od mojih je on-line uglavnom su to oko 4-5-6 popodne,a ovi rezultati gore sto su bice obrnuti, , btw shadow ne igra, maki mozda za tomu ne znam ko je provalio da je najbolji, mislim medju boljima je. Btw vladica je najbolji  [:D]  [:D] [ko su nasi? ]  [;)]

edit: pricao sam ja sa chif pa sam mu rekao vec o tome da mi ne moze u 10, posto posle 10 mozes naci samo ove ljude gore navedene.

Brate, ja u 4-5-6 spavam [:D] . A kad smo se dogovarali, lepo je Igor pitao onog Mareta (tj. Mare je pitao njega ocemo mi cw) jel moze u 22h, on je lepo rekao da moze...E sad...Ja znam da od nashih SIGURNO NIKO nece biti online u to doba...

edit: @Goga ODF.DESPOT- vs. hdx.Maki

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ovaj hdx sam vidjo na b netu a ovaj odf mi je vise manje poznat a igraci su mi nepoznati jedino ovaj shadow,Ass4ss1 i .I.Need.Speed ove ostale ne znam!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam za ovaj CW verovatno zato sto to ne pise na nasem forumu ali ne verujem da ce da se igra u 22h jer to vecini ne odgovara

mislim da je skill i sreca na nasoj strani jer vec partije koje smo odigrali to pokazuju..dakle:

ODF.DESPOT 2-0 HDx.Shadow(ovaj nece igrati na clan waru)

ODF.Ass4ss1 1-0 HDx.I.Need.Speed(koji je takozvano najboljli u ovom klanu)

ODF.DESPOT 1-0 HDx.Maki

ja stvarno ne znam nijednog iz vaseg klana.ovaj jedan ima 0-1 a dragi 13-11 i kazete da je skill na vasoj strani LOL

ovaj ineedspeed nije ni medju prvih nekoliko u klanu tako da ako ozbiljno igramo dobicemo vas 5-0 99%

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam za ovaj CW verovatno zato sto to ne pise na nasem forumu ali ne verujem da ce da se igra u 22h jer to vecini ne odgovara

ja stvarno ne znam nijednog iz vaseg klana.ovaj jedan ima 0-1 a dragi 13-11 i kazete da je skill na vasoj strani LOL

ovaj ineedspeed nije ni medju prvih nekoliko u klanu tako da ako ozbiljno igramo dobicemo vas 5-0 99%

Brate, skill mozda i jeste ali ping nije [:(!] Ja zapravo imam 22-11, a sa diskovima 22-18 (ili neshto slichno)

aka ODF.NaKeDHoBBiT [:D][:D]

edit: ako za nas bude igrao fallen)blade (al to nije sigurno) sabice bilo koga od vas (ovo nije hejt)

@el.Sendador: Koji ti je acc na bnetu ?

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

haha jeste triperi...glavno da je vas Ass4ss1n poznat a ja DESPOT nisam,a cisto za vas da znate kako gospodina Ass4ss1n redovno derem 1x1..tako da vise nece ni da igra vs mene HUHUHUHUUU

i brankovic mi je rekao da neki private ovde proverim a ja nemam nista na private T_T sta je on pricao uopste

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam ni despota ni assassina... tako da ono... :)

@FistBorn da nemas diskova sigurno nebi imao 22-11 jer ti b-net nebi davao iste protivnike kao sto si dobijao(kad imas 50% lossa) nego neke puno bolje i imao bi bolji skor ali ne toliko puno kliko se ti nadas...

ako igra taj fallen)blade ocu da obavezno igra protiv mene pa cemo onda da pricamo :)

edit: taj fallen blade ima 25-20 i 14 je lev a ja sam 38...Ja mislio on je nesto bolji... :(

Edited by Mickeyyy
Link to comment
Share on other sites

Brate, skill mozda i jeste ali ping nije  [:(!] Ja zapravo imam 22-11, a sa diskovima 22-18 (ili neshto slichno)

aka ODF.NaKeDHoBBiT [:D]  [:D]

edit: ako za nas bude igrao fallen)blade (al to nije sigurno) sabice bilo koga od vas (ovo nije hejt)

@el.Sendador: Koji ti je acc na bnetu ?

Fallen)Blade... Hehe to je Nikae, u roc-u smo zajedno sabijali at... Tada mi je acc bio Fallen)Orb sa skorom 98-11... Inace ako jos uvek ima dileme ko je on, to je lik koji nije ctrlisao jedinice i gradjevine...

retired...

Link to comment
Share on other sites

onaj miki pocinje da me nervira,a mogao bi zavrstiti ko njegov drug LOBANJA iz Herceg Novog,jer je lobanja bio mnogo pametan i dosao hajlija,vladicu i lazu da uci pameti...pa je ispusio ban....

MIKI ako nisi znao Fallen)Blade je imao 50-0 score....jos davnih dana kad ti nisi znao sta je war craft ali nema veze...i svi kao razorman,vladoica,rista,i neki old school gosui su culi za njega....jer svo vreme od nekih 1.10 verzija pa mislim do 1.14 kad je Vladica bio skoro nepobediv kod nas Nikae(Blade)je bio uvek drugi i treci....i molim te ne postuj kad se ne razumes

jos nesto i woolfy je cuo za njega :) jer je woolfy malo war craft obrazovaniji od mnogih ovde koji vredjaju takve igrace

AJ PEACE

Edited by Feared
humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...