Jump to content

Jel ovo tod? :)


Recommended Posts

Ajde grinovi zeroxi itd, recite mi dal je ovaj lik tod, posto znam da gomila vas zna kako neki igraci agrupishu zgrade, koliko akcija u min imaju, kako se ponashaju, itd :P

Linak

meni je izgledalo zbog ne standardne razgradnje baze, hmm zbog nick-a u pocetku i zbog toga sto se nesto i ne voli sa ovim mojim ortakom , koji inace tvrdi da je to bio 80% tod [:p]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

moze bit bidne, pitaj highija puoroa!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ToD je u koreji i ako pomislis da umesto igranja na accu 45 lvl otvara nov acc na evropi onda poseti svoj link za lewdnicu :).Btw sabio je i Domija pitaj njega mozda zna real aka [:)]

Zeroxe prichash kao da ti je tod rodjeni brat, tod se vratio iz koreje josh pre par dana zbog novogodishnjih praznika.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ToD je u koreji i ako pomislis da umesto igranja na accu 45 lvl otvara nov acc na evropi onda poseti svoj link za lewdnicu :).Btw sabio je i Domija pitaj njega mozda zna real aka [:)]

mogao si barem da pogledash replay, ako vetj hotjesh da kazesh nesto retardirano, inace taj lik ko god da je, ima drugaciju gradnju baze od ostalih humana sa laddera, a to me je podsetilo na staru partiju vs tod-a, i u mirroru nikad ne vajnuje nego izadje bez rechi, uostalom pogledaj samo ime acc-a, kolko ja znam, on i grubi lizu bulju jedan drugom.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Video sam na forumu da je rekao da je u Koreji sad bas ja znam kad se on vraca qci to samo mozes da znas ti sto imas na MSNu boga oca...

Ti si citao na forumu, a ja sam prichao sa sojuom, poshto je tod bio kao gost kod njega kuci.

btw zeroxe pre jedno 2 meseca smo imali isti broj postova pogledaj se sada, a josh si i imao onaj drugi retardirani acc "siora"

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mozda je ceo 4k u flying fazonu,a josh lik ima 13-1,shto nije za zezanje(pitam se ko mu je naneo ovaj jedan poraz;)),tako da nije nemoguce...

ps.ghoste u svakom sluchaju svaka chast za win.Dodushe,za malo u jednom delu da ukenjash stvari :)),ali dobro je ispalo na kraju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jes da nevolim ovog zeroxa,al brate nemoj tako ljudima da ubijate moral,bar ne na novu godinu...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ok,od sad me boli qrac ,necu ni da postujem ovde ni da dodjem ni na 1 lan u zivotu nisam ocekivao da smarate ovoliko

Samo pogledaj ko je poceo da smara TOLIKO "ToD je u koreji i ako pomislis da umesto igranja na accu 45 lvl otvara nov acc na evropi onda poseti svoj link za lewdnicu :).Btw sabio je i Domija pitaj njega mozda zna real aka"

Ajde ovako, nisam ni znao da je tod u koreji i neznamnijagde, mada goga je razjasnio taj deo. Grubi isto ima neznamnijakoji lvl acc i opet je napravio flying-dutchman, to mi je fata rekao pre par dana. I onda sam juce startovao ladder i upadne mi human koji ima flying-nesto nick i onda zamishljam ko lize dupe grubiju a da moze da napravi 13-0, onda mi dolazi do glave tod, tod je iz francuske koliko znam.

Dalje, ti zeroxe ocekujesh da prozivash svakoga sa foruma a da te niko ne proziva, sto je sasvim glup pogled sa tvoje strane i neznam u cemu je problem kada se svi shalimo, a ja nisam koristio teshku artiljeriju josh :P

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Mozda je ceo 4k u flying fazonu,a josh lik ima 13-1,shto nije za zezanje(pitam se ko mu je naneo ovaj jedan poraz;)),tako da nije nemoguce...

ps.ghoste u svakom sluchaju svaka chast za win.Dodushe,za malo u jednom delu da ukenjash stvari :)),ali dobro je ispalo na kraju.

kad sam mogao da ukenjam ? [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

^^hahaha....moze bit bidne da je jos mamuran!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...