Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Didi je smeshan u odnosu na Sase-a,a Sase ide u mouz. Jedino se ne zna gde ce winner

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

frog ga ispushio, winner verovatno u sk kako se pricha :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

frog je budala, fnaticu je trazio mesecnu platu od 2000 e, shto je po meni skroz besmisleno davati nekom igrachu koji je skroz inactive, posle toga su ga ponovo primili u sk. Verovatno za neke slicne pare. Frog nema nishta sem imena.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

u FroGa treba ulagati,kad je igrao za Intel,bio je #8 na ladderu (kalimdor),kada je ladder znacio sve,prvi je Evropljanin koji je iznabadao Moona,postigao je dosta u njihovim ligama,i osvojio jedan od najjacih turnira ikada odrzanih u wc3-u Blizzard WWI...Dakle SK treba da obnovi ugovor i posalje ga u Koreju i onda bi bio u staroj formi,ovako je bleda senka MaDFroG[intel]-a...

Link to comment
Share on other sites

ma frog je nesto umislio... oce da ima duplo vecu platu nego grubby...oce ku*ac...

ajde molim te koju to platu ima grubby ili moon ? i kakvih bre 2000e jeste li normalni!

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ajde molim te koju to platu ima grubby ili moon ? i kakvih bre 2000e jeste li normalni!

ja kolko sam cuo od nekih likova sa scene koji lizu bulju grubiju, on prima oko 1k jura (sto nije i neka para van balkana), dok tod prima oko 600 evrica, sta ja znam, sa tim parama da je dosao da zivi u srbiju, bilo bi mu keva ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ja kolko sam cuo od nekih likova sa scene koji lizu bulju grubiju, on prima oko 1k jura (sto nije i neka para van balkana), dok tod prima oko 600 evrica, sta ja znam, sa tim parama da je dosao da zivi u srbiju, bilo bi mu keva ;)

da bilo bi mu keva dok nebi sprcio kes i onda odavde nema vise izlazka ,na zalost

dali se i jedan nas igrac se probio,jeste k i dali igra u nekom stranom clanu za kintu ,jedino sto je rista pokusavo ali bezuspesno,sve okolne zemlje imaju makar po dvajcu playera koji igraju u nekom da kazemo jacem timu jedino smo mi pametni i duvamo djoku svi,ili smo toliko glupi i debilni za ovu igricu! :(((((

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...