Jump to content

Khm. . .


Goga[TT]

Recommended Posts

Imam gotov site, a samim tim i system za ligu, pa ako to vec ne moze da se iskoristi za wc3 moglo bi za dotu.

Cisto da vidite kako izgleda: http://yeti.at-force.com/tourney/disp_tournament.php?id=2

Link ka yeti sports site-u: http://yeti.at-force.com

Ligu bih zapocheo posle nove godine, samo prvo da vidim kolika su interesovanja shto se mene tiche pravila vi odredite, ako nebudete mogli uzecu neki standardna pravila.

Uslov da bi ekipa mogla da se prijavi je da:

- Svaka ekipa ima po jednog hosta ( po meni bi mozda i bilo pametnije da koristimo hamachi ).

- Igrali bismo jedno kolo nedeljno ( dan zavisi od toga kako se ekipe dogovore, ako se do subote uveche ne odigra mech on bi se igrao u nedelju, a ako se neka ekipa ne pojavi dobila bi loss ).

- Uvek bi se igrala najnovija verzija dotichne mape.

To je to iz prvog ugla, valjda ce se razraditi topic.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma nema gogo pravi si biznisman uzimas polako highlov posao u svoje ruke :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ma nema gogo pravi si biznisman uzimas polako highlov posao u svoje ruke :)

shto pre to uradi, meni lakshe :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Racunaj deus ekipu... BTW igore volimo te sto si resio za host :D:D:D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ma nema gogo pravi si biznisman uzimas polako highlov posao u svoje ruke :)

lolz.............. heheh kakav lik..

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Aj pazi ovako, situacija je sledeca:

preko nedelje moja ekipa visi u igraonici, ali to je ono, sat dnevno svako (nekad 2-3 sata, nekad uopste niko ni ne dodje), i to je uglavnom nedogovoreno, kako se skupimo, igramo sa noobovima i decom. Preko nedelje NEMA SHANSE da se skupimo. Jedino moze petkom uvece, tad ionako igramo dotu u igraonici, i mislim da stvarno nije problem da odigramo prvo jednu za ligu, pa onda da se napijamo i zajebavamo Minju (:D). Subota isto nema shanse, subotom se izlazi. Ako masa BAS HOCE da izadje petkom, napravite to oko 20:00, odigra se do recimo 21:30 (ako je neka duza partija, ako neka ekipa zakasni itd), pa mozemo to tako da resimo... Mislim da nikom nije frka da izadje u 21:30...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da sam skroz lepo napisao na forumu da ce se igrati u toku nedelje na dan kada se te 2 ekipe dogovore, ikoliko to ne urade ja cu odrediti dan kada ce se igrati da li nedelja ili petak, nego daj prijavljujte se za sada ima samo 3 ekipe, a siguran sam kada bi svi citali forum bilo bi barem oko 20-ak ekipa :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...