Jump to content

C17 Cup


cikaDrasko

Recommended Posts

Dana 15.01.2006 ( nedelja ) i 16.01.2006 ( ponedeljak ) odrazace se pozivni turnir u internet cafe-u "Club17" Pancevo

Za sada su ucesce potvrdili :

01. pak - Pancevo

02. triumph - Pancevo

03. h2o -Novi Sad

04. knd - Novi Sad

05. vault.unit Vrbas/Novi Sad (ex Vozd)

06. HS - Vrbas/Novi Sad

07. gameroyaL - Ruma

08. team2 - Nis

09. Simple-X - Skoplje (Makedonija)

10. VF - Jagodina

11. 4Glory - Beograd

12. sMk - Beograd

13. x-files Beograd

14. mnr - Beograd

15. ratar force - Beograd

16. EPB - Beograd (ex Shiucao)

lista cekanja : Mojo.Ladies,ThL team

------------------------------------------------

mape:

dust2

inferno

nuke

train

cpl_mill

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Igra se po cpl pravilima.

U slucaju da ekipe imaju isti broj pobeda odlucuju sledeca pravila :

- medjusobni skor

- razlika u dobijenim i izgubljenim rundama

- vise dobijenih rundi

- majstorica

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ucesce na turniru je 3500 din po ekipi .

Nagradni fond bice odredjen nakon prijavljivanja svih ucesnika .

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Organizator ce tolerisati max. 15 min kasnjenja u protivnom ekipa koja kasni automatski gubi mec 16 [:o)] :0 .

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo da kazem svaka cast drale za trud i gl u organizaciji + gl svim ekipama a najvise mojoj ;)

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Srecnoooooooooooooooooooo...................

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

znaci samo cu reci OMG, nije da se ja sad lozim da sam neka igracina ili da je moj klan vrh, ali da pozovete smekere umesto nas ?! mogli ste makar da pogledate rezultate sa tura prosle nedelje i videti da su smekeri od nas izgubili i da smo sa opravdali to sto smo bili nosioci grupe a ne oni... stvarno mi neke stvari nisu jasne... joj da jos i triumph za to tek nemam komentara... aj pa gl svima

Edited by sreta

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

triumph je ipak domacin tako da je mozda i zato opravdano pozvan :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Sreto realno da kazemo jesi se nalozio.A to sto ste nas dobili ok gg ali to ne znaci da ste bolji zauvek.Mi jesmo izgubili od vas tad ali smo i dobro odigrali protiv kgba tako da mislim da treba da budemo pozvani na tur.Toliko od mene i bez hejta molim te nema razloga da se prepucavamo preko foruma.Popricacemo kad se te budem video :DD

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

hah, nego opet da kazem, nisam se nalozio, ako cemo da ukljucujemo kgb u pricu ok , mi smo od njih izgubili na produzekte sto nas opet dovodi u bolju situaciju od vas zato sto niste ni stigli do produzetaka, tako da onda nemoj da spominjes kgb...

realno mi pre vas treba da budemo pozvani na tur i tu nema price i vi i ostali mozete to da poricete, budimo realni...

a to sto nas nevole smunjam ali ajde, nebitno ima vremena za jos dokazivanja

@ridium

reci makar kakav ti je pravi nick , sto se tice price nema problema....

p.s. nezelim da biloko shvati ovo kao neki hejt ili da je meni krivo sto nismo pozvani na tur, naprotiv ja nebi mogao ni da dodjem zato sto sam tad na skijanju :)

samo mi nije jasno na koju foru organizator invituje ekipe... preka skillu ? skorijih uspeha ? ranku sa poslenjeg turnira ?

da nebude vise prepirki gl&hf svima :)

Edited by sreta

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

nego ovo je poslednji put da se javljam na ovu temu...

ja picketina ? ajde se preispitaj koliko se vas klan raspao i sastao u 20 razlicitih postava u poslednja 3-4 meseca tako da MOLIM TE nemoj da mi spominjes to o klanovima...

i da jos veca sramota ako igrate 6 meseci i dodju likovi koji igraju 2 nedelje i pocepaju vas...

ja verujem da svako ima los dan, zato cete imati prilike na sledecem turniru da dokazete suprotno , do tak poz

Edited by sreta

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

[ironija]kolika kolicina pismenosti na jednom mestu[/ironija] :D:D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Hehe,i ja sam to primetio,ali nisam hteo nishta da kazem jer su verovatno bili iznervirani dok su pisali [:D] .Ja bih rekao da je sreta u pravu,nhf.U poslednje vreme dosta su pokazali i mozda i zasluzuju da budu pozvani.A maxo tvoj post zaista ne razumem... rekao si mu da je "picketina" na osnovu cega??Ma samo opushteno...u ostalom idite u PA i pokazite shta znate...ja naravno navijam za vas [;)] .E da,who the fuck is riddium?? Pozdrav

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

riddium mislim da je sale.... ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Do jaja sreto vi ste igrali produzetke sa kgbom u igraonici necu da kazem kakvoj a nama za razliku od vas nije prvi put da zamalo dobijemo kgb.Vi ste jedanput to uradili i sad mislis da ste najbolji u zemlji nemoj da porices nacuo sam neke price ali nebitno.Da li su vas trebali da pozovu pre nas to je tvoje misljenje i tachka.Samo mi nije jasno zasto uopste smarash ako ni ne mozete da igrate jer ides na skijanje?A to sto smo se rastavljali i sastavljali 20 puta nema nikakve veze sa ovim.Organizator je pozvao ekipe verovatno po skorijim uspesima (u zadnjih 6 meseci a ne zbog poslednjeg tura:P)po mom misljenju i ako je po tome onda mi treba da budemo pozvani pre vas nhf.Sto se tice maxe on je veoma temperamentan(u najmanju ruku):DD.Za leska i wanderera jesam sale pogodio si [8D] P.S:Znam da su nama i vama najveci uspesi sto smo zamalo dobili kgb sto je ustvari smesno do jaja nebi ni trebali da se svadjamo [:(] Gajic-lista cekanja :DD

Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

O Боже, око чега се ви препирете... Драшко је позвао ових 8 екипа и крај приче. Да ли их је позвао зато што мисли да су најбоље или му се свиђају имена екипа, то сад није ни битно. Ја да сам на његовом месту, позвао бих сигурно и шмекере и ове мозгове на распусту јер рецимо немам појма која је то екипа triumph, али ко мене пита... [;)] но хард филингс за тријумф! [:)]

Link to comment
Share on other sites

znaci samo cu reci OMG, nije da se ja sad lozim da sam neka igracina ili da je moj klan vrh, ali da pozovete smekere umesto nas ?! mogli ste makar da pogledate rezultate sa tura prosle nedelje i videti da su smekeri od nas izgubili i da smo sa opravdali to sto smo bili nosioci grupe a ne oni... stvarno mi neke stvari nisu jasne... joj da jos i triumph
Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...