Jump to content

DRAMA NA TURNIRU U AS-u


Gumiflex

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Roko i meni je bilo zao coveka , ali sam se iznervirao sto je pricao u fazonu kako smo pobegli ! A i nisam se ja sa njim uopste toliko napusavao nego sam se napusavao sa Igorem iz Deusa koga znam vec 5 godina !

Ali ajde sto kaze Dev1LcHe ajde da ne gusimo forum ja i ti cemo lepo popricati kad se budemo videli i to je to ! Zavrsili smo !

Kaze se Igorom.

I zasto bi se ti uopste napusavao sa mnom...nismo u istoj dimenziji.

Link to comment
Share on other sites

Dev1LcHe recnik nije lep sta da radim , ja sam sa svim tim ljudima bio super nikada ih nisam zajebao i uvek sam bio korektan prema njima i oni su mene prvi krenuli da prozivaju i moj klan tako da sam napisao to sto sam napisao ! MEni je krivo sto nismo odma dali pare za ufur, ali ovaj organizator nas nije ni okrenuo na mob da nam ista kaze nego tu kao nesto izmishlja kako smo pobegli sa turnira ! Ja sam se odma cuo sa Hyberom kad sam saznao da su osvojili tur i rekao nema problema dacu ti pare i isti dan sam mu ih dao , da je bilo ko od ove cetri ekipe koje su ostale u polu finalu osvojio turnir bilo bi isto posto ih sve znam i super sam sa njima !

Mene samo nervira sto su svi odjedanput postali smekeri i mudonje preko tastature sto niko od njih ne sme nista da kaze nekome od nas u lice nego sve preko foruma , pa poserem ti se u takve ljude !

Mislim ovaj Roka kao nesto kenja sta smo uradili decku , brate sta sam mu uradio zaboravio sam da dam ufur od pisljivih 1500 dinara koj sam dao ljudima koji su osvojili ! to sto su mu ukrali miseve to mi stvarno zao , ali ja nemam nikakve veze sa tim ! A to sto svi kenjaju takva ti je CS populacije to nema nikakve veze sa tim , nego smo jednostavno lopovska nacija i uvek cemo biti ! Nebitno dali igrash CS ili W3 !

hmm brate neznam za countearshe ali ne uvlaci i warcraftere u ovo kada ocigledno neznas nista o njima...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ja i JasoN smo upravo popili kaficu, ukrali iz KGB-a po comp i sad cooliramo.

Shmekerica [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm brate neznam za countearshe ali ne uvlaci i warcraftere u ovo kada ocigledno neznas nista o njima...

Normalno da ih znas kad vas ima 10 WC igraca a kanterasa ima pola srbije i normalno da ima svakakvih ljadza koji kradu i nemam pojma sta vec ..

sad ste mi vi warcraft-ovci zlatni !

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

@per tu

moze da se kaze i igorem i igorom... ne postoji pravilo u gramatici oko toga.

@toki and roka

jbte vas dvojica mi niste jasni... pa oko cega se vi tako strasno napusavate,ejjj sta bi bilo da je bilo nesto gore... jednostavno ne shvatam sto se palite kada neko napise nesto u nekom postu,uzmite i iskulirajte... posto ni ne mozes da znas da li je on to stvarno tako mislio ili je bilo ironicno... ovo mi je bilo u fazonu moj je tata jaci od tvog... i ovde se svi nesto hvalisu ovo ono... cemu to jbte bog,ako vam treba neko dokazivanje u snazi imate mesta za to,ako vam treba dokazivanje u tome ko bolje psuje,uzmite lepo i organizujte takmicenje i u tome... a ne ovako bez veze...

jbga iskulirajte malo i bice ok

@gumiflex

jbga,mogu da zamislim kako se tek sad oces kada vidis da je i ovaj topic doneo neku svadju bespotrebnu,jbga zao mi je posto su i tebe sad izvredjali,jes da te ne znam ali ipak nije bilo fer... sad bi bilo najlepse da se svi izvinite jedan drugome i svi lepo odu srecni kuci ;)) pa stvarno

ajde srecno bilo u daljem radu ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

hmm brate neznam za countearshe ali ne uvlaci i warcraftere u ovo kada ocigledno neznas nista o njima...

Da vi ste svi andjeli. Cuti molim, ko sto kaze Toki nije to Cs ili Wc3 scena, to je scena u Srbiji de ljudi nemaju vise za hleb pa kradu sta god stignu...

A uz to su mi i najaci ovi sto seru, a nisu ni bili na turu. Strasno.

Zakljucavam topic posto ovo definitivno ne vodi nicemu odnosno sve je receno.

poz

V

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...