Jump to content

Jedno pitanje!


Ciklon

Recommended Posts

naravno [8D]

imash opciju Manage Account ...

sa guest pass mosh samo do 20 lvl i neshto golda :D

taman da shvatish igru :D

ja potroshio guest(dao drug)al neam cd-key [:D]

naravno mocesh da nastavish sa istim likom...

[^]

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

jel ima ko da da Guest pass key da potroshim  ??? [^]

retko ces naci od nekoga znas ti sta je 10dandji

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

evo moja guest pass key prica..

Dam ja to drugu,kao oce covek da igra 100% ce da nastavi posle toga,i aje dam mu ja..

Nadjemo se u wowu,igramo 2-3 dana[ukupno 10 sati smo igrali zajedno]--cas je online cas offline--ne mogu da ga uhvatim nikako u igrici

Vidimo se mi u gradu jedno vece--kaze on "pa znash kako,probao sam nije loshe,ali ipak 15E mesecno,a sad ce shkola--pa i ne isplati mi se"--i ajde kaze on kako nece vishe i ja dam acc jednom drugu iz shkole koji nije imao pojma o wowu..Instaliram wow kod njega ,zavrshim sve to...pocnemo da igramo kad ono ovaj pre sho je igro napravio....pa jedno 15 likova...lvl od 3 do 14...nishta mu nije odgovaralo... [:D] .....naucim ovog drugog osnovnim stvarima i evo ti sad...ima 3 lika lvl 60,a ja nisam imao ni jednog..

evo sa ce da bude oko 7 meseci od kako igra wow,a ja sam igrao 2 meseca..

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

Ako priloikom kreiranja account-a ukucam guest key, da li je kasnije moguce nastaviti igrati sa kreiranim likom, uz naravno ukucavanje sopstvenog cd-key ?

Videcu dali josh uvek mogu da shaljem guest accounte preko blizzovog spama :D. Ako imash nameru da upgraedujesh isti, poshalji mi pm poshto zauzvrat ja dobijam 30 dana free time shto sam navukao josh jednog [;)] , a ti dobijash guest pass koji mozesh da nadogradish i sve ovo mozda ako josh uvek radi taj servis. Uglavnom ako treba pm :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Mozesh, ali..

Nema veceg zadovoljstva nego kad dash nekom tih 10 dana, a onda se on taaaaaaaako navuce da te moli da mu uplatish wow, i propadne mu zivot zbog istog, a ti samo isqlirash igricu i sa strane posmatrash njegov agony and suffering. [vampir]

(Ovo ne cini drugu niposhto, jer mu necesh biti kum na svadbi)

A i ja sam malo puk'o od svega pa cu sad da spavam..........zZz

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Mozesh, ali..

Nema veceg zadovoljstva nego kad dash nekom tih 10 dana, a onda se on taaaaaaaako navuce da te moli da mu uplatish wow, i propadne mu zivot zbog istog, a ti samo isqlirash igricu i sa strane posmatrash njegov agony and suffering. [vampir]

(Ovo ne cini drugu niposhto, jer mu necesh biti kum na svadbi)

A i ja sam malo puk'o od svega pa cu sad da spavam..........zZz

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...