Jump to content

Grupe za ESL Nacionalni Kup


Recommended Posts

ok znachi i to smo zavrshili :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a za dopunu sutra sa tobom cemo da se dogovorimo:)tj.da ti damo pare pa ti zavrshi :D

ne, nego cete da kupite dopunu za 064 i da posaljete risti na pm.. shto bih bilo shta ja zavrshavao kad nemam veze sa tim?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok sledeci put cu da upalim paint, pa cete znati da je u pitanju zajebancija

izvini shto ti nisam sad ilustrovao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hajli Onda si stvarno uvredio ostale igrace...citiram" Da popakujemo ove sa sela"

a GhosT je rekao donece nam sira i kajmaka..Pa da je jeo toga ne bi bio onakav

Nisam ja rekao da tju doneti sir i kajmak, nego sam rekao da bih menjao svoje ucesce na turniru za prsutu i domatji sir, zato sto volim prsutu, sir, kajmak itd, meni je metabolizam sjeban, tako da ja mogu da jedem dnevno 6 puta i opet cu biti ovakav zato sto se trenutno ne bavim nikakvim fizickim aktivnostima, zato sto moje telo jednostavno ne zadrzava mnogo sala i tih sranja, nego ih izbacuje svako jutro u wc sholju. Ne kapiram cemu agresivnost u 3cem postu, ako imash problema sa paznjom i tim stvarima, bolje izjavi nesto pametno ili se nashali na nash racun, umesto sto prozivash.e

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da tju doneti sir i kajmak, nego sam rekao da bih menjao svoje ucesce na turniru za prsutu i domatji sir, zato sto volim prsutu, sir, kajmak itd, meni je metabolizam sjeban, tako da ja mogu da jedem dnevno 6 puta i opet cu biti ovakav zato sto se trenutno ne bavim nikakvim fizickim aktivnostima, zato sto moje telo jednostavno ne zadrzava mnogo sala i tih sranja, nego ih izbacuje svako jutro u wc sholju. Ne kapiram cemu agresivnost u 3cem postu, ako imash problema sa paznjom i tim stvarima, bolje izjavi nesto pametno ili se nashali na nash racun, umesto sto prozivash.e

Heh :)

Volis li i chvarke?

@topic : Jel srle 03 nas drugar kovrdza?

Ako jeste : GO GO KOVRDZA!!

Link to comment
Share on other sites

gj za voodo-a if it's true :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sta Bre Ceo bnet ima vs mene?mislish da cu ja da cutiM ako si ti jachi ili starji.meni to nema veze ja samo odgovaram ovim "mafijsahima" sto se prvo kurce a to niko ne vidi vide samo kad bucko proziva nistha vishe..a sto se tebe tice gogo.Kolko se ja secam da sam bio BanneD 3 meseca ?zato sto sam ukrao franseu acc a kakve veze ima sto sam mu ja uzeo acc ?koji je tu razlog da me ti ban.....dosta vishe!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...