Jump to content

THE DA VINCI CODE ---- SILENT HILL


Recommended Posts

ma jeste svi ljudi koje sam ikada sreo kazu da su hronike vrh knjige jedino lag kaze da je sranje :)

jeste da zelazni malo posustaje u drugoj knjizi i sjebava kraj trece ali prva knjiga hronika(uglavnom prica o korvinu) je nikad jaca fantastika

brate, ja nisam uspeo do kraja da prochitam

daj bre

on je veliki princ ambera

i pricha je isprichana ovako

otishao sam u drugu dimenziju koju sam sam stvorio. uzeo sam nekoliko miliona ratnika. u drugoj dimeniziji koju sam sam stvorio uzeo sam josh nekoliko miliona ratnika. napao sam svoju kucu. dok smo do tamo doshli pomrlo je pola. tamo smo se borili protiv nashih protovnika! svi smo pomrli. na kraju nas je malo ostalo. i oni su pomrli. ja sam prezhiveo i bacili su me u tamnicu. iz tamnice me ne izvukao charobnjak koji je napravio trumpove.

i tako dalje

znachi lik 1. ne zna da uvuche u prichu 2. ni nema bash neku solidnu prichu :\ jebesh ti fantaziju u kojoj likovi stvaraju svoje svetove kako im prdne. pa tu onda mozhesh da radish shta hocesh, gde je tu zanimljivost? gde su granice?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Hm? Ne widim neku wezu izmedju Koda i Hronika Ambera... Ali ajde mozda sam to samo ja... Kad porastem kashce mi se samo, werowatno :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

da li to sto je gooomila ljudi procitala knjigu i hvali je mozemo dovesti u paralelu sa cinjenicom da je u anketi sprovedenoj medju 700.000 ljudi britney spears - toxic 2. pesma svih vremena?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hohoho

Ajd i mene ubacite u one koji hvale knjige od Zelznija poshto sam prochitao svih deset iz hronika i onu malecku bonus...

posle biva zanimljivije :P

:D

(to je dokaz da oni sa skupljim ulaznicama uvek pokupe shlag:) sh sh sh mislim shlag)

Btw. wickedwitchofthewest.. samo tje ti se kasti ;)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sta su se svi nalozili na Da Vincijev kod,knjiga je dosadna i glupa,a verovatno ce i film biti isti.Knjiga je u sustini i napisana kao scenario za film, dobar marketing i odmah se svi naloze,i najednom su svi nacitani

Edited by Solflaj

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

za one koje su chitali da vinchijev kod :

zar vam se ne chini da je totalno glupa podela uloga

ja sam mislio da tje biti za langdona neko tipa Bogdan Diklitj... na tu foru gradjen i sasvim bi on legao toj ulozi...

a ne...

i sofi... mislio sam da tje seksije (kakav izraz) da izgleda...neshto ipa ashley judd samo u odraslijem fazonu... charisma carpenter u malo ruzhnijem izdanju...

i ja sam albina zamishljao ogromnog.. a ne onaj prtzvoljak koji vetj glumi...

omg.. razocharao sam se podelom uloga...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

jel skinuo iko silent hill? mo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel mogutje da ovom drasku niko nije rekao da je bio u vojsci ili je on omashio svaki topic u kojem se o tome pisalo? :)

ne brate, on je bio u zatvori

ubistvo iz nehata - njegov post se otkachio i i pao na pokojnog xcaina koji je neshtyo kuckao odmah ispod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...