Jump to content

U Kosovskom tunelu tinja neko svetlo?


Recommended Posts

Proud To Be ALBANIAN

... ima deo gde pokazuju "veliku albaniju" ... svaki put kad vidim to sha oce zaboli me stomak... zapad makedonije, jug srbije, istok crne gore, severo zapad grcke... (shto je najcrnje tu su brojniji ngo lokalno stanovnishtvo... ) i o cemu mi pricamo... a pravima itd... ne volim nasilje al za sve te fanatike u cijim je glavama velika albanija...i koji bi po svaku cenu to zeleli da ostvare... metak il marsh u svoju prokletu zemlju ... i ostanite tamo...

uf.. ko sho rekoh, one day...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

metak il marsh u svoju prokletu zemlju ... i ostanite tamo...

e da je to tako jednostawno, dawno bih ja uzela oruzje u swoje ruke.... :/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Migsa kontam te ja... i ja bih to isto... shto moj drug ima obichaj da kaze "swrbi me prst koji drzim na obarachu"...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

nema veceg grada u svetu a da nema albany road, 90% prostitucije u britaniji i evropi drze albanci, najjaca su mafija, lobiraju ceo svet, kupili (doslovno kupili) drzavu - crnu goru. o cemu mi ovde pricamo?

samo u svetu takve stvari mogu da urade jevreji i albanci

mozemo da im se sagnemo

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

taj rad...

jebi ga kad je njima tito rek'o da ce biti kum svakom desetom detetu?!?!i oni se lepo mnozili,i dalje se mnoze...

sve nam bre kriv Tito...

alo bre, za vreme rata u Bosni kada nikoga nije bolelo za Kosovo shto se tada nije vojska svalila da otera tu gamad sa Kosova? Znamo svi zbog chega... zato shto smo nesposobni...

Zbog chega posle 6 godina, na Kosovu se ne vidi 1% organizacije kakvu su imali Siptari kada su se borili za Kosovo koji nije njihova zemlja...

Sada treba da se organizuje OVK ali nasa OVK u pravom smislu reci jer je kosovo zauzeto i neko mora da ga oslobodi...

I nemoj molim te da pricas da su se oni mnozili zbog Tita da se ne bih onesvestio za tastom...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

alo bre, za vreme rata u Bosni kada nikoga nije bolelo za Kosovo shto se tada nije vojska svalila da otera tu gamad sa Kosova? Znamo svi zbog chega... zato shto smo nesposobni...

E pa za wreme rata u Bosni, wojska je ratowala i u Bosni i u Hrwatskoj... Zar ne mislish da bi bilo malo mnogo da smo u to wreme ratowali i na Kosowu?

Sada treba da se organizuje OVK ali nasa OVK u pravom smislu reci jer je kosovo zauzeto i neko mora da ga oslobodi...

Da je kosowo zauzeto jeste, i u potpunosti se slazem da ga treba osloboditi... Medjutim, to sa raznoraznim nesposobnjakowicima koji "brinu" o drzawi nikako nije moguce...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ovakve stvari se ne dobijaju na bojnom polju,da ima vise politicara kao Milos Obrenovic imali bi i Kosovo i vise...Nisam citao prve 4 strane pa ako je vec neko ovo napisao,sry.Ali stvari stoje tako,kosovo smo izgubili odavno,sad Toma Nikolic nece u pregovaracki tim,jer zna da je izgubljeno,posle ce da svali krivicu na Tadica i mb postane predsednik sto ce biti fatalno za Srbiju

Link to comment
Share on other sites

Eh... kada bi se sada wracali u proshlost, za Srbiju bi idealan predsednik bio car Dushan...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Kosovo neće posle ovih pregovora dobiti baš ono čemu se Albanci nadaju (potpuna i bezuslovna nezavisnost, tj. da bude Kosovo ko i svaka druga država). Dobiće nešto što će moći da se nazove na razne načine, a jedan od glupljih je tzv. "uslovna nezavisnost". Glupljih, zato što reč nezavisnost ne trpi prideve, jer odražava jedno stanje, isto kao što riba ne može da bude malo ili uslovno trudna, tako ne može da se bude uslovno nezavisan.

Ono što je sigurno je sledeće:

-strana vojska na Kosovu ostaje još zadugo (pod palicom NATO ili EUFORA)

-ostaje u nekoj meri i međunarodna uprava (verovatno pod palicom EU)

-mi ćemo na neki način imati ingerencije na delovima Kosova (recimo određen manji broj manastirskih kompleksa će se smatrati teritorijom države Srbije - princip kao sa ambasadama)

-u mestima gde Srbi žive imaće svoju lokalnu upravu i policiju

-dobićemo verovatno i neki otpis dugova na konto ulaganja u Kosovo i neko obeštećenje za državnu svojinu koja neće biti povraćena

Ono što je neizvesno je da li će ta nakaradno nazvana uslovna nezavisnost biti uslovna u odnosu na nas, ili u odnosu na međunarodne institucije. Mi treba da se borimo da ona bude uslovna u odnosu na nas i da zadržimo neku vrstu makar samo de iure veze sa Kosovom, da bi imali neku mogućnost, u nekoj budućnosti, kada se odnos strana u svetu promeni da se vratimo na to Kosovo po 2 put u istoriji srpskog naroda.

Takođe možemo da se nadamo da će Šiptari biti nezadovoljni svim ovim i onda se pobuniti protiv međunraodnih snaga i uprave...

Jevreji su na povratak u svoju svetu zemlju čekali skoro dve HILJADE godina...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...