Jump to content

Jelena Karleusa


Doca

Recommended Posts

e dopizdio si mi sa tim fazonima gj,lol,word...bolje reci: dobar pos'o!

ne pljujem je sto je ruzna nego zato sto je umislila da je lepa...

A po chemu mislish da je umislila da je lepa?

hahha karleusha je in, mozete da joj pusite kurac... haha

isidori mozete da popushite nos

LOL

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da se razumemo mogu argumentovano lepo da potkrepim to da su Isidora i Karleusa isti sljam samo razlicitog porekla, starbak je lepo vec rekao ali posto ovde pola vas ne chita nista sem darijanovih postova moracu opet da pricam vec ispricano.

Isidora je jedan kvazi intelektualac koja je spala na to da primitivizmom dolazi do nekih bodova u narodu, da se razumemo ona nije glupa i nije neobrazovana, ali je sljam isti kao i Karleusa jer radi to sto radi za istu publiku.

Ona kao i njene knjige su ono sto je sad popularno nazivati "urban cool ribom", nova b92 degeneracija koja je isto sto i pink samo pod pokrivljem da su pametni i da je u umetnosti bitna koncepcija a ne samo delo.

Tako da je ta Isidora spala na najnize moralne grane kako bi se docepala para, moze ona da bude nacitana i obrazovana do besvesti kada osnovna moralna nacela krshi iz dana u dan i na sebe stavlja perije kicha i shunda.

Izvinjavam se ako sam nekoga povredio time sto sam hejtovao Isidoru ali dragi moji tako stvari stoje a vi i dalje citajte njene knjige i budite cool ma sta to znacilo.

Sto se tice Karleuse o njoj nema sta puno da se pricha josh jedna spodoba i mutant pinkovske kompozicije koju ne zelim da komentarisem jer sam vec potrosio puno vremena i paznje na tu marginalu...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako... Isidora je kul, i pametna je, i da, jeste dama je. To sto se neki od vas useru chim vam neka zhenska osoba pa i posredno nagazi ego, ne znaci da je kuchka ili da je glupa.

Sto se tiche Karleushe, ne mogu da kazem da je glupa ili pametna (iako sam imao prilike i da razgovaram s njom), sve sto mogu da kazem je da ima smisla za muziku (ne za PEVANJE, nego za muziku.. ritam itd itd.)

Vidi se da ne znas kako se radi muzika kod nas (sto prosto zvuci neverovatno). Pa to sto kazes da karleusa ima osecaj za muziku ne znaci nista. Ja mogu moju babu da stavim u studio i pustim muziku koju je uradio neki Grk i onda ce svi da pricaju da je ona Disko-baba? Pa nije karleusa to smislila, cak nije ni promenila. Svaka iole bolja melodija iz njenog opusa je ukradena/obradjena/kupljena u inostranstvu.

Liberate tutame ex infernis!

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ne znas kako se radi muzika kod nas (sto prosto zvuci neverovatno). Pa to sto kazes da karleusa ima osecaj za muziku ne znaci nista. Ja mogu moju babu da stavim u studio i pustim muziku koju je uradio neki Grk i onda ce svi da pricaju da je ona Disko-baba? Pa nije karleusa to smislila, cak nije ni promenila. Svaka iole bolja melodija iz njenog opusa je ukradena/obradjena/kupljena u inostranstvu.

ako si ikada bio u izlasku u gradu, jesi li primetio koliko devojaka zna da igra uz ritam i da prati ritam...??? jedno 5% ako i tolko. a to treba znati, a jk to zna! [^]

ona niti smislja textove, niti pise muziku niti ista sto se toga tiche. ne znam zasto sve to njoj prigovaraju, ona samo peva i naravno, prolazi jako dobro svuda. carica

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ona samo peva i naravno, prolazi jako dobro svuda. carica -- i narawno krade gde stigne, mislim na muziku... jedan od njenih cd-owa, ne znam tachno koji jer me ni ne zanima, je werne kopija jedne weoma popularne grchke pewachice, nije se chak ni potrudila da promeni redosled pesama...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ona samo peva i naravno, prolazi jako dobro svuda. carica -- i narawno krade gde stigne, mislim na muziku... jedan od njenih cd-owa, ne znam tachno koji jer me ni ne zanima, je werne kopija jedne weoma popularne grchke pewachice, nije se chak ni potrudila da promeni redosled pesama...

pa? opet kazem, niti pise pesme niti radi aranzman muziku i sl... to sto joj napisu uz muziku otpeva i ode kuci da se kara sa napucanim tipovima

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ona samo peva i naravno, prolazi jako dobro svuda. carica -- i narawno krade gde stigne, mislim na muziku... jedan od njenih cd-owa, ne znam tachno koji jer me ni ne zanima, je werne kopija jedne weoma popularne grchke pewachice, nije se chak ni potrudila da promeni redosled pesama...

najveci baja u celoj prichi je lik koji je producirao taj album. on je jedan isti album prodao obema, i za jedan posao dobio duplu zaradu. to se zove mozak koji razume shugavo trzhishte [:D]

Link to comment
Share on other sites

hehehe bole ga uwo... a njih dwe neka se kolju koja lepshe pewa...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

po meni je jedna od najvecih glupaca sa estrade dara bubamara koja se predstavlja kao "svetska umetnica" koja "prati trendove" i "zna sta je moderno" a u stvari je olicenje neukusa i najgoreg kicha.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ne znas kako se radi muzika kod nas (sto prosto zvuci neverovatno). Pa to sto kazes da karleusa ima osecaj za muziku ne znaci nista. Ja mogu moju babu da stavim u studio i pustim muziku koju je uradio neki Grk i onda ce svi da pricaju da je ona Disko-baba? Pa nije karleusa to smislila, cak nije ni promenila. Svaka iole bolja melodija iz njenog opusa je ukradena/obradjena/kupljena u inostranstvu.

Nisam mislio u tom smislu.. samo sam rekao (kao neko ko se profesionalno bavi plesom vec 12 godina) da ima smisla za igru i da je ... talenat ?

to sto ne zna da peva i sto ne "komponuje" muziku sama.. to stoji.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ma sve su vam ruzne, a kad bi vas startovale....

Mene ste nasli da zajebavate [:D]  [:D]

Samo ti njima lepo reci... :)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma sve su vam ruzne, a kad bi vas startovale....

Mene ste nasli da zajebavate [:D]  [:D]

to mozda hrani ego ako ti pridje gadna cura

ali u svakom slucaju ako je gadna ispalis je... nema tu mudrosti

sad ispada da bi mi muskarci bili sa svakakvim ribama, samo da nam pridju. ofkors not. svako ima svoj prag

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...