Jump to content

Jelena Karleusa


Doca

Recommended Posts

ovaj topic mi je pao na pamet jer se skoro svaki dan raspravljam sa cosmiCom u skoli o Jeleni Karleusi...

ne kapiram kako ona moze nekom da se svidja?!

kad mi dodje i kaze:"kako je ona extra riba..." [xx(][xx(]

Ona je po meni iskompleksirana kravetina koja je umislila nesto,a kad bi joj covek prisao cigarom ukenjala bi se da joj se ne istope plasticne usne,sise etc....

ostale jos nsu na tom nivou ali su blizu:stoja,dara bubamara...

kapiramd a je covek izmislio plasticnu hirurgiju da bi ulepsao zenu,ali pojedine srpkinje ne da su preterale nego to je strasno!

Onda drugi slucaj-Isidora Bjelica!!! [}:)]

Sta je bre koji qrac ona umislila???

Folira se na televiziji,izigrava neku cupi,gistro koristi neke urbane reci,

a ne znam ciji je veci nos njen ili Baticev????

da li postoji neko ovde koji je ne mrzi?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo ti nije lepo?

1135.jpg

bljak [xx(] kada vidim tako neke iskomplexirane qrchke, ovisnike o plastichnoj hirurgiji, povratja mi se, naravno da mi ne smeta kada neko ima veliki nos koji mu smeta i on/ona misli da nema drugog izlaza nego operacija, mada ne vidim shta joj je falilo pre operacije, ali

asAll.jpg

ali kada je neko prirodno lep i josh non stop visi po operacijama, ili kada neko sa 60+ godina ide na estetsq operaciju, tipa http://img.photobucket.com/albums/v645/luk..._thumbnail2.jpg

onda se jednostavno smorim, ima jedna emisija na Discovery-u o fanaticima...

jednostavno ne izgleda prirodno to napucavanje usana siliconom, ili nenormalno velike grudi i sl...

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

a ne znam ciji je veci nos njen ili Baticev????

njen nos je veci definitivno.kada je budes video uzivo zaprepastices se sta je nosina :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ne treba da pljujes zenu zbog njenog fizickog nedostatka (viska!?). za to ona nije kriva. ako cemo za takve stvari da pljujemo ljude onda nismo nista bolji od maloumnih derana.

inace, ona nece da operise svoj nos, kaze da je nije blam, i da nema kompleks od njega. e to se ceni

ali treba pricati o poremecenim mozgovima clanova grupa mayhem, cob, cof, canibal c, i sl...

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ako se moje misljenje razlikuje od vaseg ne znaci da je meni potrebna profesinalna pomoc. potrebna je svima koji slusaju metal i igraju wow...

cekaj, ona je umislila da je dama? ajde definisi damu pa da vidimo da li jeste ili nije?

znaci definisi to DAMA, pa cemo lepo da vidimo sta je tu za a sta protiv...

isidora je jedna pametna zena

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

23453.gif

Da li si ti svestan sta si izjavio!?

@ Tjira:

Signed. Sealed.

WORD.

sto kazes da nije? kako se probila na to mestu sad tu gde jeste.

da je lepa nije, da zna da peva ne zna (cak ni za nase uslove), da zna da igra ne zna, da je politicarka nije, da je bogata nije (bar nije bila)... pa kako?

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Bas upravo zbog ljudi kao sto si ti, a kojih je sve vise u zemlji...(Turbofolk/fens/sl generacija)

znala je da eksploatise to. da je bilo kakvo trziste ona bi znala da ga iskoristi... i svugde ima takozvanih 'nas' ... ma pametna, kazem ja. ne ne ne, najpametnija zena u srbiji

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Najpametnija... [claps]

Zasto onda svi ti tvoji "pametni" ljudi unistavaju svoju sopstvnu zemlju zarad svog profita...!?

unistavaju, kako? sta je sad digla u vazduh!? rekla mi je da nece vise!

i nisu "oni" nega ona! ona je jedna i jedina... the isidora!

mislim, ti mislis da ona unistava... ja ne mislim. i sta cemo sad? necemo da se tuchemo!

idemo argumente argumente

edit:

sta ces reci za WoW koji je unistio milione dece sirom sveta? i za slicna sranja tipa metala i tako...

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Bas upravo zbog ljudi kao sto si ti, a kojih je sve vise u zemlji...(Turbofolk/fens/sl generacija)

Word.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Word.

e stvarno su dopizdili postovi tima jea, word, lol i sl... bolje je reci 'i ja tako mislim' nego word ffs.

i da nesto jos kazem: ovo je smisljeno napravljena tema da se provocira darijan, jer kakva bi to tema bila kad bi dosli svi memeberi pljucnuli malo po isidori i karleusi i otisli posle 2 strane bi se ugasila. zato ja moram da branim sad...

provokatorska tema... ovo je zlo s' predumisljajem

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

e stvarno su dopizdili postovi tima jea, word, lol i sl... bolje je reci 'i ja tako mislim' nego word ffs.

provokatorska tema... ovo je zlo s' predumisljajem

lol

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

/me ulazi u azbestni bunker

Onda drugi slucaj-Isidora Bjelica!!! icon_smile_evil.gif

Sta je bre koji qrac ona umislila???

Folira se na televiziji,izigrava neku cupi,gistro koristi neke urbane reci,

a ne znam ciji je veci nos njen ili Baticev????

da li postoji neko ovde koji je ne mrzi?

Darijane boli me bas kara kako Isidora izgleda...fazon je sto je umislila da je neka dama...

malo si kontradiktoran? [;)]

ako cesh da troshish svoju mrzhnju na osobu koja ne zna nishta sem da besmisleno sere po ceo dan po raznim televizijama, onda ili imash preterano mnogo mrzhnje ili je usmeravash na skroz pogreshna mesta, pored onoliko zhivih kriminalaca/politichara itd.

univerzalni lek: jebi/drkaj 3x nedeljno, javi se posle mesec dana na kontrolu [;)]

brate, ladno drzhim darijanovu stranu.. josh cu pocheti da oblachim fegetske jakne sa krznom i idem u solarijum.. uf, tu sam vec bio.

112.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...