Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opushten dan danas.DobiJo sam u shkoli 2 neopravdana a izbachen samo sa jednog chasa.To moze samo kod moje caknute razredne.Sestra me vozila u i vratila iz shkole.Shto je gotivno kad ne morash da se cimash po busevima.Igrao wow i sad blejim po Ruru pa odo' na qnt.Treba ustati da se ''uchi'' za pismeni iz nemachkog.Za godinu i po sam nauchio ''Die Stunde ist zu ende.''.Glup jezik opasno.

.

Link to comment
Share on other sites

Evo bio na nekom 18-om raspalom...bas raspalom...poceo oko 23 i zavrsio se u 2...e ko pravi u sredu 18...znaci za samar...inace sam bio kod drugarice iz osnovne...isao sam sa njom 8 god u skolu...i tako...ono kao imas samo 3 pica za dz...kao dobijes neke kupone...strasno...ono nas par otislo napolje kupili 3-4 bombe i pocirkali i onda se vratili i tako...sad cu da spavam...i kad se probudim...moram na jebeni mec u pancevo da igram protiv paka...jbg ako ocu da osvojim tur u kgb-u mora da se vezba ^^...ali samo 1 nedeljno ^^...aj good night ;]

klipiri klapari klap

Link to comment
Share on other sites

Malopre stigla na posao... Uspawala sam se jutrosa samo tako... Ono toplo, lepo, ma nije mi se ustajalo... I da ne beshe komshije koji je doshao na kafu, ko zna kad bih ustala... Sad chekam patuljke da se pojawe i krenu da smaraju...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ustao sam u 8.00 otiso po rezultate vadjenja krvi i ono sve je ok (pao mi kamen sa srca).

- Posle toga ucio i sada pravim malu pauzu.

- Juce bilo ok na RUR ZUR-u vidis neke ljude koje inace vidis svaki petak, :) i ponekog koga nisi bas dugoooooooooo video :)

- Zvanicno sam sjebao aDSL modem kada sam mu budzio firmware, sada ne znam sta cu i kako cu, nov je 40 e ali mi se to ne daje, pokusacu nesto da izmajmunisam...

Link to comment
Share on other sites

smor u armiji... malopre imali neki banket, or smthn... palo pivce i neka peciva :)

sad treba da izblejim do nekih 12, pa palim kuci... da, naravno, spawam [:D]

pa posle u 17:00 kod cika zube.. da mi jebe kevu osmici :\

no dobro, sve je to zarad nekog viseg cilja... jos samo da i ja skontam koji je to visi cilj, pa da mi bude makar malo lakse...

enivej, umro od dosade...

i mrzim jebene zubare :(

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Dosao sa voznje na kojoj nisam bio 2 meseca...jbg mrzelo me [:D] I still haven't lost my edge [:p] Al taman sam potrefio trenutak kad da napravim comeback...sredio covek bash ono sto mi je smetalo..kikiki cita mi misli...stavio servo,opustio kvacilo,malkice zategao gas...nov menjac...weeee sad mi milina da se vozim :D

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

pipila nessicu, mlo owde wrednowala, kao radila neshto, tracharila sa drugaricom... ali josh uwek pokushawam da se probudim, shto mi nikako ne polazi za rukom...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sad pogledah klip koji je MiGsa postawio i mnogo mi je loshe... odoh da zapalim jednu cigaru da se smirim malo da ne bih lupala koje kakwe glooposti... uzas... ://///

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

smor u armiji... malopre imali neki banket, or smthn... palo pivce i neka peciva :)

sad treba da izblejim do nekih 12, pa palim kuci... da, naravno, spawam [:D]

pa posle u 17:00 kod cika zube.. da mi jebe kevu osmici :\

no dobro, sve je to zarad nekog viseg cilja... jos samo da i ja skontam koji je to visi cilj, pa da mi bude makar malo lakse...

enivej, umro od dosade...

i mrzim jebene zubare :(

Jebes takvu vojsku :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...