Jump to content

ESL Metro Cup


Recommended Posts

ako neko nema 10 minuta da ode do poshte, ne treba ni da dolazi na turnir. A ti longley, stvarno ne vidim zashto bi ti bilo ko uplacivao od beogradjana kad te niko ne zna.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako uplatiti ucesce na turu, na putu ka skoli faxu bilo sta slicno proci pored banke/poste jebeno bilo cega gde moze da se uplati, traziti obicnu uplatnicu (ne kosta nista)uzeti uplatnicu otici na zeljeno mesto, naci 30sec(malo vise za onoga ko sporije pise)izvuci uplatnicu i napisati (ime prezime adresa,wc3 turnir nick,prepisati broj ziro racuna)potroseno svega ~30sec, naci minut vremena mozda i dva ako ima guzve, otici do poste/banke na salteru dati 300din i uplatnicu za koju ste potrosili citavih 30sec, sacekati ljubaznu tetu da ukuca sta treba u comp uzeti duplikat.

to je bio jednostavan tutorial "kako ucestvovati na turniru za 60sec"

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

To Goga: Gogo sigurno si dobio komp pre godinu dana, a pre pola godine si saznao za WC3 i sada ovde mi shirish muda po netu... So please shut up...

To Vladica: Ja imam #1 autogram koji je dat od strane "nasheg najboljeg igracha" :)

Ne znam Vladice da li se secash kada sam ti ja tada rekao da ce da taj autogram tek vredeti za 2-3 godine, a ti si mi tad rekao: "To sad vredi" i bash si bio u pravu (tada) :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

vudu 1 vladica 0

gg no re

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To Goga: Gogo sigurno si dobio komp pre godinu dana, a pre pola godine si saznao za WC3 i sada ovde mi shirish muda po netu... So please shut up...

To Vladica: Ja imam #1 autogram koji je dat od strane "nasheg najboljeg igracha" :)

Ne znam Vladice da li se secash kada sam ti ja tada rekao da ce da taj autogram tek vredeti za 2-3 godine, a ti si mi tad rekao: "To sad vredi" i bash si bio u pravu (tada) :)

hmm voodo samo ga cuvaj tek ce da vredi nebrini :)

zeeraxe replay jesi kesirao :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hmm voodo samo ga cuvaj tek ce da vredi nebrini :)

zeeraxe replay jesi kesirao :)

Molim te,ali molim,preklinjem da pocnesh vishe da pishesh kao jebeni covek,znaci ovo je zlo i ti i ona jelenica ne znate da pishete jebeno,ne znash ko je gori,dobro ona barem zna pravilno da napishe recenice,ali bez "." i ",",ali ti brate ni jedno ni drugo ne znash,pocni da koristish jebenu . i , MOLIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [|)]

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

nisam mi probao da budem duhovit,nego kad Goga krene sa onim pricama da ima posla...Jedini posao koji normalan 15ogodisnjak moze da ima je da bude u skoli ili sa ribom ako je ima,ili mb da trenira nesto a koliko znam Goga trenira samo ladder tako da...

To shto je tvoj mozak prirodno ogranicen samo na 3 stvari u zivotu, ne znachi da je i tako drugim ljudima.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...