Jump to content

CS TURNIR


Gumiflex

Recommended Posts

10. i 11. decembra odigrace se cs turnir u igraonici AS (bivsi escape)na konjarniku - Ustanicka 205G (odmah iznad mini marketa AS)

Prijavljivanje je do 9. decembra do 20h kad ce se odrzati zreb uz prisustvo svih kapitena ekipa. Prijava kosta 1500 din a nagrade zavise od broja ekipa koja ce igrati tako da ce se znati tek posle zreba.

Igrace se po WCG pravilima...

Konfiguracije racunara:

AMD Athlon XP 1700+

512 DDR

ATI Radeon 9000,9200 i nVidia 5600

17 inca monitori

Logitech mX 300,310,500 i genius misevi

Kompovi mozda jesu malo stariji ali su za CS vise nego dobri - redovno se igraju klanski mecevi i nije bilo nekih primedbi a kad se uzme u obzir da skoro svi klanovi donose svoje miseve, podloge i slusalice...

Dodjite i budite najbolji! :-)

Telefoni za informacije :

062/47-22-13

063/744-0916

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igra se po wcg pravilima ???

cek jel se to igra cs:s ili cs 1.6 :D posto je na wcg-u bio cs:S :)

Koliko ima kompova u igraoni ? i koliko se meceva igra istovremeno ??

Edited by Wanderer

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

par pitanja za organizaciju.

kolko ekipa ocekuju i kolko kompova imaju (na kojima moze da se igra clanski) ?

koliko su vremenski planirali da traje turnir?

koji je minimum priljavljenih ekipa da bi se turnir odrzao?

i ako nije problem da napisete ta WCG pravila cisto da se zna. (mislim ja ih znam ali mislim da ce nekoga da interesuje).

Link to comment
Share on other sites

Jos se trenutno niko nije prijavio (uobicajeno se ekipe priajvljuju dan-2 pre zreba) ali ima dosta zainteresovanih koji su zvali i informisali se o turniru i najavili dolazak.

Sto se tice igraonice ona je ok.

Ima 12 racunara + server tako da ce se igrati mec po mec.

2 dana pre turnira ce se kompletno srediti igraonica tj masine i izvrsiti eventualne izmene posle testiranja. Takodje cemo dobiti 3 novija racunara za turnir i neke komponente tako da ce za turnir sve biti u najboljem redu.

Nece biti nicega na racunarima osim counter-strike-a i ponudjenih drivera za logitech, i intelli miseve.

Takodje ce biti i sokova, grickalica...

Sto se tice pravila ona su vec svima poznata...igra se na 16 dobijenih rundi ( koja traje 1.45 min ) itd. Sudjenje ce biti strogo tako da ce nece tolerisati pricanje kad si mrtav i tako te baronije.

Turnir ce poceti verovatno u 10 ujutro da bi mogli da sve zavrsimo na vreme.

Ekipe ce imati fore otprilike pola sata da nameste miseve i da se malo uhodaju.

Sto se tice maximalnog broja ekipa to zaista ne znam. Posto ce moci da se igra mec za mecom racunali smo da bi tu najvise pasovalo 15-20 ekipa i mislim da je 24 kao neki limit.

Nagrade ce se odrediti posle zreba.

Ako mislite da dolazite prijavite se sto pre

igraonica se zove AS i nalazi se na konjarniku u ustanickoj 205G odmah iznad mini marketa AS koji se nalazi na minut od restorana Pilence.

Link to comment
Share on other sites

Pa racunali smo ako bude 15-ak ekipa da ce biti oko 15000 glavna nagrada iako to jos nije zvnicno...sve ce se znati posle zreba. Ipak to nije igraona kao KGB i mislim da prijave nisu skupe jer ne mozemo da ocekujemo i jare i pare. To je cisto turnir da se malo razglasi sama igraona i imace slabu zaradu i ona i ja kao organizator.

Link to comment
Share on other sites

odma rev mraci turnir :D:D

pa gumiflex jel imate vi tu neke ekipe iz kraja koje ce mozda doci,ako uopste i postoje ;))

a nisi odgovorio gore na pitanje koliko ima kompova?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jbga cora sam :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ql organizaciji (trebace vam) ali ... tesko da ce vam doci dovoljan broj ekipa ... i ako dodje tesko da po toj racunici moze da se odigra za dva dana a za jedan da ne pricam ... racunam po tvojim procenama da dodje 16 ekipa premda to ni u ludilu nemoze da se desi! da se igra cup sistem koji je najkraci imas 8 meceva pa 4 pa 2 pa 2 sto ce reci 16 meceva da sve ide kako treba sa tvoim racunom da se zagrevaju 1/2h imaces 1,5h po mecu... ako igraju jednu mapu... sto ce reci 16*1.5=24h ... po do sadasnjem iskustvu tesko da ce biti taj turnir.

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

ql organizaciji (trebace vam) ali ... tesko da ce vam doci dovoljan broj ekipa ... i ako dodje tesko da po toj racunici moze da se odigra za dva dana a za jedan da ne pricam ... racunam po tvojim procenama da dodje 16 ekipa premda to ni u ludilu nemoze da se desi! da se igra cup sistem koji je najkraci imas 8 meceva pa 4 pa 2 pa 2 sto ce reci 16 meceva da sve ide kako treba sa tvoim racunom da se zagrevaju 1/2h imaces 1,5h po mecu... ako igraju jednu mapu... sto ce reci 16*1.5=24h ... po do sadasnjem iskustvu tesko da ce biti taj turnir.

Al si mu sad podigao moral [:p]!Aj gl

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel mogu mozda pare za prijavu da se donesu na dan tura posto smo iz NS-a a dosli bi sigurno (samo jos da nadjemo prevoz) ??

ako trebaju neki podaci evo ti par !

ekipa Veritas.godfather

igraci

Dejan J.

Ultras

Nebra

Sonja

Insane

a evo ti i moj mob pa me zovi ili salji sms ako treba jos nesto

063/150-66-32

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ded vi meni recite koliko je kesa ucesce i jel mogu svoje masine da se donesu i mishevi!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...