Jump to content

Na Kopu sneg...ah...


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GT-PrayingAngel_PilledupPupils.gif

edit: jeste da mi ovih dana karma ide u minus, ali ja sam dobra dusha koja zasluzhuje neku dobru dasku [^]

golemo ide u minus...dovoljno si bio pas... [xx(][:p]

E, a kad vi tachno palite na taj Kop? Poshto idem i ja 28-og, pa se mozda vidimo ako budete tamo...

5. marta ponovo...weeee

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

mi se vratili sinoc, i ivan i josh par njih se vracaju danas :P

Znao sam ... kurate sam srece ove godine pa to ti je. Ortaci neki ishli na Pamporovo, ali smenu posle mene. Propustio sam sve moguce ski vikende zbog raznih stvari, i sada opet nece biti nikog poznatog na Kopu (dobro, osim drushtva sa kojim idem, golemog drushtva [:)]). Jbg, ja cu svejedno skijati.

5. marta ponovo...weeee

E, a ja se vracam 4. [:p]. Mada postoji shansa da zapalim opet 11-og, ali slabo...

Link to comment
Share on other sites

a?

zar odma posle balgerije palish na planinu il?

( [;)] )...

aham. mozes i ti sa nama...idemo na 3-4 dana, samo da se izdivljamo jos malo na blagim stazicama...hihihih...i da jos malo kupimo bordere po stazi [;)]

milica i ja idemo sigurno...za kalija i ivana se jos ne zna...nadam se da ce i alena sa nama, ali nije sigurna zbog treninga [:(] ...a pedja, nasa domacica ce bilo kako bilo biti primorana da ide [:D] ...enivejz pozvan si :))))

E, a ja se vracam 4. [:p]. Mada postoji shansa da zapalim opet 11-og, ali slabo...

ahahhaha...mi mozemo najkasnije do 10og da ostanemo, a i to tesko...nece biti para za to zadovljstvo...

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

ne znam...bas sam pricala sa milicom...ona ne veruje da sam tako dobra, kao da mi se sve od prosle godine samo sleglo i da sam onda pokidala...

a u nedelju ujutru smo odma uvatile prvu zicu i pokidale crnu duboku, jedino sto nas je onaj border iz hani banija zaebo, posto se sjurio i ceko nas na onom delu de se crna spaja sa crvenom, i to kao smeker seo i zableao... :) ali sve u svemu najbolja voznja celog vikenda, samo je smor sto je bilo puno brrr jebeno :(...

mada i ona kad smo se snimali kali milica i ja nije bila losa, sta vise....samo bedak sto smo tad probale onu foru da se uvatimo za ruke i da zajedno spustimo jedan deo, al nam nije uspelo...:((

Edited by mjau_

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...