Jump to content

Informacije!


Ciklon

Recommended Posts

Posto sam se smorio na EVE-u [xx(], rekoh da probam WOW , pa me interesuje sledece:

1.Odakle da skinem zakrpe za WOW (posto sam nacuo da se nakupilo ok 250Mb)?

2.Koliko kosta mesecna preplata posle prvih 30 da na besplatnog vremena i kako se regulise placanje?

3.Na kom serveru ima najvise nasih ljudi i koje su njihove razlike (ispravite me ako gresim cuo sam za neke dve varijante servera uopste)?

4.Vase sugestije i predlozi.

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

chek chek chek neko se smorio od eve-a pa prelazi na wow? imposibl.. cali & zola, up urs! ;pPp

1. autoupdate and/or neki sajt

2. 13e

3. pvp serveri sa nashim ljudima (za koje ja znam): dunemaul, shadow moon, megath., haumarush, etc.

4. igraj pvp i nemoj na pamet da ti padne da uzmesh loladina aka palydana aka palamuru!

gl i dobro-nam-doshao.

Link to comment
Share on other sites

Sta ocete da kazete da u alijansi u stvari nema alijanse, tj. da se ljudi ne odazivaju na pozive za pomoc, zalosno. Cemu onda igranje takve igre, gde upravo osecaj za timski rad i pripadnost dolazi do izrazaja ili mozda gresim. No u svakom slucaju ako sve bude islo kako planiram eto mene sledece nedelje na nekom od servera, pa cemo videti pravo stanje stvari i vremenom probati da to promenimo [;)]

P.S.

Ako imate jos neke informacije koj bi mi koristile na pocetku milom vas da ih navedete.

Edited by Ciklon
Link to comment
Share on other sites

ciklon:

ova trojca to su paladini u tri vrste right, i sta ti je to "gl"?

sve je to paladin samo pogrdno nazvan drugim imenima tipa loladin (lol - laughin' on laud, pa lol-adin), palydan kao ub3r, palamudin to verovatno znash =) itd. gl = good luck. hf = have fun.

Sta ocete da kazete da u alijansi u stvari nema alijanse, tj. da se ljudi ne odazivaju na pozive za pomoc, zalosno. Cemu onda igranje takve igre, gde upravo osecaj za timski rad i pripadnost dolazi do izrazaja ili mozda gresim.

ma nije to tako kako ti se chini vetj je neko opshte mishljenje (a verovatno tachno) da su alijanse igrachi u proseku mladji i time loshiji saigrachi. ali znaj da svuda ima dece, retarda, dementa, budala itd itd - ne obaziri se na to, samo uzmi da igrash rasu/klasu koja ti se svidja i bitje sve okej! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...