Jump to content

New SeT.VoOdoO_MaN replay pack!!!


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo sada downloadujem i jedva chekam da gledam :)

btw da li su sve to pobede?

ma ima neka pobeda mozda jedna ili dve nesecam se bas :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ma nista bez zeroxsovog rep packa ja to jedva cekam da vidim pravog pro gamera :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

da a sa kurcem jebe tharkasa??? [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hehe da ono carno vece kad ga je nasevao prvi lik sa ptom ae kao desi se :) pa onda sa pala vec umiranje od smeha ali kad je dosao lik i pojasnio mu sa shadow hunterom to je bilo gg na podu smo bili ja i yuri ;)

Pazi taj lik sa Shom je popushio :):),samo sto je smarao 30 min,a ono sto pogani elfovi igraju sa POTM to je sada vec postalo standard,mislim elf sta god da napravi ubice te :) [:D] ,a u ostalom i dokazao sam ti ono vece :),taj lik je mogao da bude i 50+ lvl,ali dzaba mu brate kada ja mambijam sa POTM [:D],mass hunti i archera :D

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pazi taj lik sa Shom je popushio :):),samo sto je smarao 30 min,a ono sto pogani elfovi igraju sa POTM to je sada vec postalo standard,mislim elf sta god da napravi ubice te :)  [:D] ,a u ostalom i dokazao sam ti ono vece :),taj lik je mogao da bude i  50+ lvl,ali dzaba mu brate kada ja mambijam sa POTM  [:D],mass hunti i archera :D

neznam ja nista ti si te partije popusio :)) ugledaj se malo na voodooa vidis kako on decko sabija ;) skajlu :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Okachio sam jedan loss... To mi je bilo za nauk shto sam podcenio jednog lika... Necu sada da vam kazhem od koga sam izgubio... Nemojte nikada da podcenite neprijatelja... 

Od onog lika iz luksemburaga? :)))))))))))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...