Jump to content

ideja


Pishkavac

Recommended Posts

Napravio bi turnir u igraonici kum (centar novog sada) igraonica ima 25 kompova ....

uplata bi bila 250 po igracu + novosadske ekipe ili ekipe iz okoline novog sada trebali bi da uplate barem 5 dana pred turnir ..... 20% bi islo igraoni

ekipe van novog sada beograd sombor vrbas etc .... trebalo bi da jave da li bi dosli ... i to da bude 100% bez ispaljivanja

iz novog sada ce se prijaviti (6-7) ekipa ... ali to nije turnir zato mi treba broj ekipa koje bi dosle 100% van novog sada jel nevredi praviti tur sa 6 ekipa ....

nemojte samo da saljete postove tipa dobra ideja ili budzim postove ...

nego samo ozbiljni komentari

tnx

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Napravio bi turnir u igraonici kum (centar novog sada) igraonica ima 25 kompova ....

uplata bi bila 250 po igracu + novosadske ekipe ili ekipe iz okoline novog sada trebali bi da uplate barem 5 dana pred turnir ..... 20% bi islo igraoni

ekipe van novog sada beograd sombor vrbas etc .... trebalo bi da jave da li bi dosli ... i to da bude 100% bez ispaljivanja

iz novog sada ce se prijaviti (6-7) ekipa ... ali to nije turnir zato mi treba broj ekipa koje bi dosle 100% van novog sada  jel nevredi praviti tur sa 6 ekipa ....

nemojte samo da saljete postove tipa dobra ideja ili budzim postove ...

nego samo ozbiljni komentari

tnx

pazi nit si rekao kad ni kako , to sto 20% ide igraoni mi se ni malo ne svidja tako da cemo jos da vidimo ... u shustini mogli bi da dodjemo jer nam treba kesh

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Turnir na kojem nisu 100 % uplata u nagradama, nije pravi turnir... To se ne radi da bi vlasnici igraonica imali para, radi se o zabavi,druzenju i ako hoces, reklami, koja toj igraonici nije ni potrebna. Bio sam jednom na turu u toj igraonici(bio je solo u pitanju), neam pojma bez veze mi je. Doslo bi jos 5 ekipa da racunamo oko 12 * 250 *5 = 12.000 din * 20% - 9.600 din + recimo 60% ide igracima ... Pa sad dalje racunaj.

Ne kazem da ne bi dosao, nego je bzv, masa ekipa kojima su motivacije da osvoje turnir, bi bile u fazonu pff idem tamo a ono 20% igraoni ide... You get the point.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Turnir na kojem nisu 100 % uplata u nagradama, nije pravi turnir... To se ne radi da bi vlasnici igraonica imali para, radi se o zabavi,druzenju i ako hoces, reklami, koja toj igraonici nije ni potrebna. Bio sam jednom na turu u toj igraonici(bio je solo u pitanju), neam pojma bez veze mi je. Doslo bi jos 5 ekipa da racunamo oko 12 * 250 *5 = 12.000 din * 20% - 9.600 din + recimo 60% ide igracima ... Pa sad dalje racunaj.

Ne kazem da ne bi dosao, nego je bzv, masa ekipa kojima su motivacije da osvoje turnir, bi bile u fazonu pff idem tamo a ono 20% igraoni ide... You get the point.

ja neuzimam te pare samo da znate nego igraona .... sta sad ja tu da radim takvi su nam uslovi

igraona je dobra barem po meni

btw ako dolazis zbog zabave pare nisu vazne :P salim se

moze da bude 80% prvo mesto 20% igraona ...

Edited by Pishkavac

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

ja neuzimam te pare samo da znate nego igraona .... sta sad ja tu da radim takvi su nam uslovi

igraona je dobra barem po meni

btw ako dolazis zbog zabave pare nisu vazne :P salim se

moze da bude 80% prvo mesto 20% igraona ...

Brate CITAJ sta ja pisem, rekao sam da PARE uzima VLASNIK IGRAONICE, igraona jeste dobra, dosao bih zbog ZABAVE ali mi sigurno nece pomoci to sto ce DVADESETJEBNIHPOSTO ici u kasu igraonice kao motiv dolazenja... Do sad to nikada nisam video, ni na jednom turniru. Po meni je sasvim dovoljno 10% da se pokriju troskovi.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Brate CITAJ sta ja pisem, rekao sam da PARE uzima VLASNIK IGRAONICE, igraona jeste dobra, dosao bih zbog ZABAVE ali mi sigurno nece pomoci to sto ce DVADESETJEBNIHPOSTO ici u kasu igraonice kao motiv dolazenja... Do sad to nikada nisam video, ni na jednom turniru. Po meni je sasvim dovoljno 10% da se pokriju troskovi.

lol mare smiri se malo seti se casova yoge :P

znam na sta mislis i to je meni sranje ...

ali lepo sam napisao takvi su uslovi ...

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Dobra je ideja ali u kumu mogu igrati samo 2 ekipe istovremeno, da bi sedeli u lajni.Kacani bi dosli 100%

znam racuno sam na :

1. copavci

2. toxic

3. world_net

4. ekipa iz mog razreda :P

5. net_21

6. kacani

po meni to su ekipe koje bi dosle 100%

turnir bi bio dve nedelje posle turnira u deusu to jest kako odgovara ekipama van ns

uplata bi bila 250 dinara po igracu ...

Edited by Pishkavac

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

ZzzzZz... Kao sto si ti reko u topicu o W-Net turniru vi ste nam jedine veze sa gazdama, mislim npr. kad bi neko od vas rekao tj. makar vecina "ocemo pool do 2000 golda" ja bi otisao do DeuS-a i rekao Igoru da masa oce to i to i da bi trebao da promeni to pravilo. Ne flejmujem, znaci samo kazem da mozete da napomenete da je bzvz to i to i da se masa slaze sa tim i tim.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zec zaboravio si srbiju :)

@voodoo ne ja sam losmi pjur skiller (toxic), jel moguce da me ne znas? :)

mare koji ti je kurac pa da zec odlucuje bilo bi 100% u nagrade :) ali ne ide sve uvek lako...

Mislim da je Zec namerno zaboravio Cpbujy, provocira magarac! Neka, neka, igracemo se mi jos... :P

A ono za midasha.... Ne bih rekao :P

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

e ali znate sta je u ovoj celoj prici najtuznije , setili ste se da pocnete da organizujete turnire u trenutku kada je najgore u skoli , kada je vec poceo da pada sneg , a imali ste ceo septembar i oktobar za to :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...