Jump to content

kontaktiranje blizzardovog tech supporta


Katsu

Recommended Posts

nalog mi je suspendovan zbog baga u naplacivanju za koji je blizz rekao da je u procesu popravljanja. svi koji imaju taj bag mogu ili da chekaju preko nedelju dana da im odgovore na peticiju ili da nazovu tech support.

moj problem je shto ne mogu da stupim u kontakt sa tech supportom jer mi izbacuje da je 'izabran nepostojeci broj..'

pokushao sam austrijski i italijanski:

99-43-0800677529

99-39-800985830

blizzov spisak tech servisa je OVDE

[:D]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Face it: ne moze se protiv blizza. Meni je bio suspendovan account na osnovu "racial naming policy" LOL. Moj lik se zvao Pallynegger i oni idioti su posle 2 meseca od pocetka igranja dosli na ideju da sam ja prokleti rasista, sto ja nisam , nikad nisam bio i nikad necu biti. Ime bi trebalo da bude meshavina Paladin(pally) i Schwarzenegger zato sto je schwarz baja [:)] .Tako oni, bez upozorenja banovashe moj acc na 3 najduza dana u istoriji! ja kao da se ulogujem kad ono 'your acc has been suspended check mail' , pomislim neka greska,i probam opet - kad ono isto. proverim mail i procitam sta su budale napisale, i naravno, odgovorim sto pre i cekam reply koji mi se stigao posle 3 dana, tj kada su mi unbanovali acc [V] . oh, i btw, probao da posaljem preko sitea, kad ono ne radi, i onda 2nd dana proradi, i cekam reply jos 2 dana... telefon, nisam ni pomisljao da zovem zbog rachuna i zbog toga sto sam svakog sata cekao reply na mail koji poslah, tako da, sve u svemu, ja mislim da moras da cekas bespomocno da ti unbanuju acc kada se njima svidi itd.. btw morao sam da promenim ime pallynegger-pallblitzen...

glupi blizz employees... [:(!]

oh, i btw, srecno sa kontactiranjem i unbanovanjem accounta

Link to comment
Share on other sites

..

hm.. oookeeeeej

banovan nije isto shto i suspendovan.

koliko znam telefon ti je ispravan - izlazni pozivi su 99

btw mozhda ce ovo razjasniti situaciju:

Clickeh!

da li to znachi da tech support dobijaju samo gradjani drzhava u kojima je tech support?

tshi..

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

obicno je oko nedelju dana. Ja im poslao jednom, nije htelo da mi primi karticu, sutradan probam i primi, a fora je u tome shto su mi posle 7 dana odgovorili, ur account is now active , bla bla u can play, u fazonu otklonili smo problem.

Yea right... [;)] .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...