Jump to content

Jos jedan...


Recommended Posts

meni kola,ali neka nova :) i ne ispod 20k eura :))

@xwoolf vratio se sa weg-a pre par dana, on didi i gohome su ispali.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravo da ti kazem, meni je vetja motivacija kada se ovako skupimo na forumu i seremo: "jebi glupe amere" itd, sta ja znam, srbin sam, u krvi mi je. Ipak je tu nekakav ponos i fama u pitanju, mada, jednim delom, radim ovo zato sto mi je gomilu ljudi pricalo "igraj am" , "sta ce ti mk", i ubedjivalo me u nesto, sto je, sasvim suprotno mojim mishljenjima, a ja volim da se inatim i da idem glavom kroz zid. [:D]

edit: verujem da je bilo kome iz ovog klana stalo do nekakve fame i ponosa, i da su spremni da daju sve od sebe, a ljudi za koje gresim po tom pitanju, nebi trebali uopste da budu u klanu, ako se ja pitam. Tako da za ovaj klanbejz mora da se vezba.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ghost mudrica...

lepo receno samo da pitam:

Dali stvarno mislis da su ameri tako glupi, ili je to kompezacija u stilu "jesu bolji u svemu ostalom, ali nisu u wc3"? Mislim generalno, ona 2 laddera u americi su najlosija po skillu, mada ima po nekoliko istaknutih igracha, ali uglavnom puse u sukobu sa azijatima/evropljanima...

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem, meni je vetja motivacija kada se ovako skupimo na forumu i seremo: "jebi glupe amere" itd, sta ja znam, srbin sam, u krvi mi je. Ipak je tu nekakav ponos i fama u pitanju, mada, jednim delom, radim ovo zato sto mi je gomilu ljudi pricalo "igraj am" , "sta ce ti mk", i ubedjivalo me u nesto, sto je, sasvim suprotno mojim mishljenjima, a ja volim da se inatim i da idem glavom kroz zid.  [:D]

edit: verujem da je bilo kome iz ovog klana stalo do nekakve fame i ponosa, i da su spremni da daju sve od sebe, a ljudi za koje gresim po tom pitanju, nebi trebali uopste da budu u klanu, ako se ja pitam. Tako da za ovaj klanbejz mora da se vezba.

da ides glavom u zid :) znam hehe i nisam ni malo iznenadjen :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem, meni je vetja motivacija kada se ovako skupimo na forumu i seremo: "jebi glupe amere" itd, sta ja znam, srbin sam, u krvi mi je. Ipak je tu nekakav ponos i fama u pitanju, mada, jednim delom, radim ovo zato sto mi je gomilu ljudi pricalo "igraj am" , "sta ce ti mk", i ubedjivalo me u nesto, sto je, sasvim suprotno mojim mishljenjima, a ja volim da se inatim i da idem glavom kroz zid.  [:D]

edit: verujem da je bilo kome iz ovog klana stalo do nekakve fame i ponosa, i da su spremni da daju sve od sebe, a ljudi za koje gresim po tom pitanju, nebi trebali uopste da budu u klanu, ako se ja pitam. Tako da za ovaj klanbejz mora da se vezba.

Cek zar ti nisi Mexikanac ? ili sam ja ovde nesto opasno pobrkao :)

retired...

Link to comment
Share on other sites

ne stvarno ghost, sta si ti ustvari

dete iz mesanog braka

ili covek koje se vratio svojim korenima

mislim stalno kukas kako nemas pare, a obisao si pola sveta

jedno sa drugim ne ide...

:)

ako si vec mogao da biras, koji si se qrac uopste vracao u ovo sprdnju od zemlje... sto nisi ostao da zivis u nekoj normalnoj zemlji sa normalnim ljudima...

a i fazon koji furas je ono.... sa ono par slika sto te ima, ko te ne zna mislio bi da si neki dzanki roker...

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

ne stvarno ghost, sta si ti ustvari

dete iz mesanog braka

ili covek koje se vratio svojim korenima

mislim stalno kukas kako nemas pare, a obisao si pola sveta

jedno sa drugim ne ide...

:)

ako si vec mogao da biras, koji si se qrac uopste vracao u ovo sprdnju od zemlje... sto nisi ostao da zivis u nekoj normalnoj zemlji sa normalnim ljudima...

a i fazon koji furas je ono.... sa ono par slika sto te ima, ko te ne zna mislio bi da si neki dzanki roker...

evo ja cu da ti odgovorim...

kad smo vec kod jedno s'drugin me ide... normalna zemlja - peru nikako ne ide zajedno :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Brate, dok je energoprojekt bio ziv, bilo je i para, sad je mrtav i nema [:D] , a u peru sam otisao nakon '99, posto je keva vetj zivela tamo i mislila da ovde nemoze nista da se uradi u to vreme, mada, ne zalim, sto sam otisao, saszreo sam ranije, po nekim pitanjima.

Rok volim, kao sto svi vole, dzanki nisam, sobzirom, da je to za slabe ljude.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ajd prekinite vishe sa offtopicom, leba vam.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kad vam zerox kaze... :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

idu 3 ekipe dalje, jedna odmah u 1/4 dok druga i treca igraju jedno kolo sa trecom/drugom ekipom iz grupe 4.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa nema ni GaB koji je dobio 3wd u wc3l qualiju, a ni g2h nije naivan(treca bugarska ekipa). Kad uz to dodamo plan-b.at koji okuplja najbolje austrijske igrache, grupa je sasvim ozbiljna.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...