Jump to content

Clan DeuS


Recommended Posts

Kao sto i sam naslov kaze u toku je rad na website-u clan DeuS tima. U ovom topicu sam hteo da vas pitam kakvi su vasi komentari na izgled site-a,da li mislite da bi trebale da budu neke promene itd. Sto se samog sitea tiche par napomena:

Dugmici kada predjete preko njih presijavaju u malo svetliju kombinaciju (to se ne vidi na slici), video sam da ima jedna typo greska gde treba da pise "seems" a pise "eems", tako da to nemojte da napominjete. Naravno na logou site-a ce pisati Clan DeuS ispod verovatno neki slogan (koji bi btw mogli da preporucite nekakav)...

Razlog zasto nisam poslao jednostavno link na site? Prvo nemam hosta, drugo nisam jos dovrsio site, ako neko moze da mi preporuci nekog DOBROG bio bi mu zahvalan, znaci najbolji odnos cene i kvaliteta.

Zasto sam ovo stavio u Warcraft3 sekciju?Site je u velikoj meri wc3(ne-scenario) karaktera, ali pre svega dota... Bice naravno non stop azuriran, pored novih dota mapa u download sekciji ce se naci i razni alati, najnoviji patchevi itd.

Ako neko moze da mi pomogne oko uplodovanja foruma na site bio bi takodje zahvalan, posto se uglavnom bavim dizajnom, logoima itd.

Toliko od mene.

Slika nr.1

Slika nr.2

Edit: pardon za prvu sliku bila je umanjena nesto... Stavio sam pogresan link...I naravno slike mozete zumirati na levi klik misha, radi lepseg prikaza slike...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zar je to vazno Oo?

Ma vidis da je njemu vazno, lik zivi da bi hejtovo...

Nego, nije ni to vazno samo mi recite, mene samo zanima vase misljenje, kao sto sam naveo gore...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

mare javi se na msn u vezi hosta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

po meni bi trebao da bude ili tamniji ili da bude sa belom pozadinom, posto ova maslinastozelanaarmyfazon boja, isto bi bilo lepo da budu nekakve pastelne boje, narandzasta, shumska zelena itd, cisto da se uklapa u wc3 stil, mada i trenutno vrlo lepo izgleda.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Dis iz sou kul vi ar gojing tu hev a sajt nau aj em svel vit dzoj [:D][:D][:D]

Znaci extra , svidja mi se , bio je red da neko odradi taj sajt, a dobro znas da ja nisam sposoban za tako nesto ^^

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

e btw sto je maretu razlicito ono dole warcraft winamp msn ?meni sve u jednom redu :)

ma program se zove vista :P sluzi za menjanje izgleda celog windowsa... smorilo me staro pa reko da promenim.. a u tri reda zato sto ponekad napravim 10 - 15 prozora mozille firefoxa + warcraft + winamp itd... -.-

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ma vidis da je njemu vazno, lik zivi da bi hejtovo...

Yes, yes... Pazi, nemam ja nista protiv template-a, samo mnogo je lepshe kad neshto uradish sam, pa makar i da bude loshije od templatea, ali znash da neces nabasati na jos 100 sajtova koji izgledaju ama bash isto kao i tvoj.

Uglavnom sori, ali moj komentar je bio zaista dobronameran...

Link to comment
Share on other sites

Linak...

Yes, yes... Pazi, nemam ja nista protiv template-a, samo mnogo je lepshe kad neshto uradish sam, pa makar i da bude loshije od templatea, ali znash da neces nabasati na jos 100 sajtova koji izgledaju ama bash isto kao i tvoj.

Uglavnom sori, ali moj komentar je bio zaista dobronameran...

Slusaj ja radim uglavnom dizajn, znaci onaj sajt gore je samo pocetak, planiram da napravim ceo flash header, logo je uskoro gotov, skoro nece ni liciti na onaj logo gore, tek sam poceo da ucim o pravljenju siteova u macromedia dreamweaveru, posto se po meni mnogo razlikuje od front page-a... Ja sam se do sad uglavnom bavio pravljenjem logoa dugmica u flashu i to.

ako te zanima moj drugi site koji je vredan pomena idi na ovaj link:

link

Nije nesto, tad sam tek pocinjao da pravim siteove...

edit: site je jako star, i nije azuriran zato sto nisam vise u spo-u... moze da se meri u godinama.. sto moze da se vidi po pollu desno -.-

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...