Jump to content

ko je ovaj jebac?


Recommended Posts

a mozda da ukljuchish 2 sive celije i provalish da se svi ti ljudi znaju i to bash dobro?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko da je to novost da freeman gladi vrshnjaka na froga, dajte neki novi trach

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Smorili ste brate,kada ne znate o cemu je rec,onda bolje cutite....uostalom sta ja vama moram da objasnjavam koji kurac,kada ni ne znam pola vas ovde,smorio je ovaj rur sve vishe i vishe degenerika svaki dan koji smaraju,a goga mali je smorio za sve pare,ne zna vishe sta pametno da napishe na ovom forumu vec samo sere i jede govna i josh se kurci....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Smorili ste brate,kada ne znate o cemu je rec,onda bolje cutite....uostalom sta ja vama moram da objasnjavam koji kurac,kada ni ne znam pola vas ovde,smorio je ovaj rur sve vishe i vishe degenerika svaki dan koji smaraju,a goga mali je smorio za sve pare,ne zna vishe sta pametno da napishe na ovom forumu vec samo sere i jede govna i josh se kurci....

Da moze neshto pametno da se kazew na ovom forumu, rekao bih.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

yuri ima na compu ja mislim njegov poslednji sastav iz engleskog o freemnovom zivotu kako je igrao na wcg-u i kako igra war :) ja sam cito i vristao od smeha tj drzo sam ga u ruci ako ga yuri jos ima nek ga uploduje cenim da ce ti svako dati mesta na sajtu za tako nesto :) hehe a mad frogov najace 3 popodne ja spavam stize mi poruka od freemana e vladica koji je real name mad froga treba mi za sastav iz engleskog sad ga pisem imam pismeni a ja pao iz kreveta od smeha :) PWND :) hehe

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

yuri ima na compu ja mislim njegov poslednji sastav iz engleskog o freemnovom zivotu kako je igrao na wcg-u i kako igra war :) ja sam cito i vristao od smeha tj drzo sam ga u ruci ako ga yuri jos ima nek ga uploduje cenim da ce ti svako dati mesta na sajtu za tako nesto :) hehe a mad frogov najace 3 popodne ja spavam stize mi poruka od freemana e vladica koji je real name mad froga treba mi za sastav iz engleskog sad ga pisem imam pismeni a ja pao iz kreveta od smeha :) PWND :) hehe

pusi mi kurcinu znash,taj drugi sastav nisam pisao ja,vec Joe,i stvarno ne znam sta je tu smeshno??I nema nista u vezi warcrafta,i tako nemoj da seresh molim te,to sto ti ne znash da napishesh Paris i josh mnogo dosta stvari a imash 10 iz engleskog ... T_T

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

znas, samo se pravis lud

al ako bas neces da shvatis...

da te podsetim:

i ti si igrao puno, maltene svo slobodno vreme... 5 sati minimum i tako danima...

jesi bio najbolji ali si se zrtvovao do kraja

:)

tebi idol mozda nije bio madfrog, ali si slajfao na hemana, insomniu, tillermana, grubija i slicne

jos uvek ne vidis slicnost?

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

kaze se "Smaras za ceo kontigent medalja sssr na olimpijskim igrama" [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...