Jump to content

VAZHNO - Turnir pomeren za dve nedelje !!


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yard 1v1 mi nije nekako mapa za tur... vise je mapa za sprdnju 1v1 , kao i u q3 ona prva mapa sa ustima (kako se vec zvala q3dm1)

znaci 1 stit , bez puno mesta ... onaj koji dodje do raila treba samo da huntuje 15 secundi , pokupi frag , vrati se , opet uzme rail i opet jovo na novo...

sada sam gledao negde na netu ... izasla je vec jedna 1v1 mapa , a sada sam video i da se na nekim stranim serverima poceo pojavljivati pack od 5 mapa , treba se malo raspitati i videti sta se planira za velike turove [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

yard 1v1 mi nije nekako mapa za tur... vise je mapa za sprdnju 1v1 , kao i u q3 ona prva mapa sa ustima (kako se vec zvala q3dm1)

znaci 1 stit , bez puno mesta ... onaj koji dodje do raila treba samo da huntuje 15 secundi , pokupi frag , vrati se , opet uzme rail i opet jovo na novo...

sada sam gledao negde na netu ... izasla je vec jedna 1v1 mapa , a sada sam video i da se na nekim stranim serverima poceo pojavljivati pack od 5 mapa , treba se malo raspitati i videti sta se planira za velike turove [:D]

uh, neko te je sigurno zestoko naguzio na toj mapi ;)

Ne bih bas mogao da je uporedim sa q3dm1 :)) Pre bih mogao sa q3tourney3, ili mozda cak sa q3tourney4. Mislim, mapa nije toliko losa, ali ipak nije ni dovoljno dobra da bi je gledali na nekim turnirima. Za tri meseca je verovatno vise niko nece igrati, ali sve ovo vazi i za novi edge koji je otprilike pet puta losiji od fy1v1

I daj bre, ko ce da igra custom mape ovako rano? Neko ce bas sada da skida sa neta i uci tamo neki blipturni... Cim cuju za to ima da dignu ruke od turnira.

Link to comment
Share on other sites

uh, neko te je sigurno zestoko naguzio na toj mapi ;)

Ne bih bas mogao da je uporedim sa  q3dm1 :)) Pre bih mogao sa q3tourney3, ili mozda cak sa q3tourney4. Mislim, mapa nije toliko losa, ali ipak nije ni dovoljno dobra da bi je gledali na nekim turnirima. Za tri meseca je verovatno vise niko  nece igrati, ali sve ovo vazi i za novi edge koji je otprilike pet puta losiji od fy1v1

I daj bre, ko ce da igra custom mape ovako rano? Neko ce bas sada da skida sa neta i uci tamo neki blipturni... Cim cuju za to ima da dignu ruke od turnira.

pa stani ,za yard1v1 ti garantujem da te bilo koji igrac koji jace gadja railom ima da te ownuje i mozak , a da ne uzme jedan armor [^]

fml

Link to comment
Share on other sites

Мапа "the Edge" није за 1 на 1 партију. Никако. Само за масовне.

Уштекаш су у собици са ракетама, рејлом и струјом. Имаш муницију за све то + Мегицу и оклопче [:)]

Противник улази само кроз уске пролазе...

Камперска мапа 100%.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Рекао бих да ако се сусрећу двојца пиближно истог квалитета онај који води нема зашто да напушта собицу...

Да не говоримо ако је неко бољи [:p] , макар и мало.

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Знам да је тешко али ипак...

Циљ оправдава средства. Да се узме турнир не преза се ни од чега :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovde se postavlja samo jedno pitanje, hocemo li koristiti standardne mape ili cemo u rotaciju uvrstiti i custom mape. Ako idemo samo sa std mapama, tu nema sta da se prica : fy1v1, lf, edge... Ove mape i sa svim svojim nedostacima su jedine koje mogu da prodju za 1v1 turnir. Ako hocete custom mape, onda morate brzo da donesete odluku. U stvari, mislim da ste vec zakasnili. Nedelju dana pre turnira objaviti da se igra neki blipturni :) je glupo. Polovina onih sto ce doci verovatno ce igrati samo std mape i kada izgube na nekoj mapi za koju nikada nisu culi, nece se vise nikada pojaviti na q4 turniru. Ne posecuju svi ovaj forum, pa nece ni znati koje se mape igraju. Ima da cuju od nekog ortaka da je turnir tog i tog dana i eto njih. A cak i da se igra blip ili phrnatic ili nesto trece, gde ce ljudi moci da vezbaju te mape. Kaze mi drug da ih nema na domacim serverima, znam da ih nema ni po igraonicama. I kako onda da vezbam? Sta imam od toga da se prosetam praznom mapom?

A te price "jao precizan je, ima da me dobije na fy", pa ne daj boze da slucajno pobedi preciznija osoba. Ako to nije skill, onda ne znam sta je. Ili, "jao ima da mi se usteka na edgu". Pa, ko vama brani da se stekate?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...