Jump to content

Shta mislite o ovom dizajnu


LZ Master

Recommended Posts

prvo i osnovno, izbaci ovo sranje što ide za kurzorom, i sve ostale tako infantilne fore ako ih ima još..

sam templejt nije šaren, a sličice koje si ubacio su i previše, tako da to moraš nekako da rešiš.

sve u svemu, 2/10 zato što se sajt renderuje kako treba i u firefoxu i u operi, inače ništa vredno.. nemoj da se ljutiš, dva kritička komentara vrede više od 200 pohvala.

Link to comment
Share on other sites

cek ocenjujemo "sajt" ili "forum" ? posto ono nije sajt ...nego forum...i to gotov...header je tvoj i par ikonica ?

...mogao si da napravis funclub ;).... tipa sve o romu da ima na "sajtu" slike,filmovi,istorija....a na forumu dalja rasprava o chemu god...ovako je..... &$#*#^%*# ne znam... ;]

Link to comment
Share on other sites

cek ocenjujemo "sajt" ili "forum" ? posto ono nije sajt ...nego forum...i to gotov...header je tvoj i par ikonica ? 

...mogao si da napravis funclub ;).... tipa sve o romu da ima na "sajtu" slike,filmovi,istorija....a na forumu dalja rasprava o chemu god...ovako je..... &$#*#^%*# ne znam... ;]

^Word^

plus cxak i to jedino sxto si ubacio ona Montelina slika izgleda kao fake tj neprirodno...mali savet proguglaj i nadji par bruka izdizajniranih sajtova snimi ih pa ih ucxitaj u dramwever i vidi kako su napravljeni, to je odlicxna lekcija za pocxetak ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...