Jump to content

Quake 4 serveri


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovde je drugacije kad lagujes, ti se sam po sebi kreces normalno dok se ostali teleportuju itd

a ovde, ne mozes da se kreces normalno, znaci vrati te na poziciju gde bi trebalo da jesi.

Npr krenem da skukucem levo desno i odjenom on me vrati ko da sam pritiso nazad levo. Mnogo nervira feeling, ako se nema stabilna konekcija nema teorija da se igra. Frustrirajuce...

Ja sam sinoc pokusavao i iako mi je ping bio izmedju 800 i 999 (ne znam zbog cega) provalio sam kako taj problem da resis ima komanda:

net_clientMaxPrediction "0"

tj. iskljucis predvidjanje od strane klijenta, onda ako ti laguje neces se vracati unazad ali se neces ni kretati.

Link to comment
Share on other sites

server je uz malo problema ponovo online i tako bi trebalo da bude uz jednu molbu da se trudite da ne votujete za promenu mod-a posto se server slogira posle nekolko puta ako moze ostanite na DM a ja cu podici ovih dana jos jedan za 1vs1 ako bude postojalo interesovanje...

Link to comment
Share on other sites

ja sam sinoc imao ping 1-16.

al ja sam skinuo neki cfg nisam nista od toga namestao.

I ja bih voleo da vidim taj config posto sam probao razlicita podesavanja i ni na jednom serveru ne mogu da igram svuda ping 999 (sad sam probao i Eunet), bio sam i na nekom nemackom serveru.

Da li problem moze da bude u necemu drugom a ne u configu (tipa crack ili tako nesto).

Q3 mi radi normalno 30-60 ping na domacim serverima, a Q4 ni da mrdne.

Link to comment
Share on other sites

I ja bih voleo da vidim taj config posto sam probao razlicita podesavanja i ni na jednom serveru ne mogu da igram svuda ping 999 (sad sam probao i Eunet), bio sam i na nekom nemackom serveru.

Da li problem moze da bude u necemu drugom a ne u configu (tipa crack ili tako nesto).

Q3 mi radi normalno 30-60 ping na domacim serverima, a Q4 ni da mrdne.

potpuno isti problem,ljudi pomagajte omg !

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno, nismo jedini kojima Q4 ne radi kako treba preko neta. Trazio sam preko googla i naisao na desetak foruma u kojima se ljudi zale na istu stvar: ping 999. Znaci izgleda cemo morati da cekamo neko objasnjenje ili patch :(

Ono sto mene buni je to sto ja kad sam konektovan normalno vidim ostale kako se krecu po mapi i pucaju (bez seckanja), ali ja ne mogu ni da se krecem po mapi niti da spectatujem iz prvog lica, kao da sam zalepljen za jedan spawn.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...