Jump to content

WC3 grupe na velikom finalu WCG-a u Singapuru!


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neznam brate tesko mora da vezba bez vezbe nece bro nije ni malo naivan a gledajuci da ga je freeman dobio ud ud 2-0 poslednji put a bro je ponizio freemana 2-0 to govori nesto....

soju svi znamo kakv je WE jebiga sta vise reci

i sad informacije i da je ovaj treci isto neka bolestina bez vezbe nema trika da se prodje..

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

neznam brate tesko mora da vezba bez vezbe nece bro nije ni malo naivan a gledajuci da ga je freeman dobio ud ud 2-0 poslednji put a bro je ponizio freemana 2-0 to govori nesto....

soju svi znamo kakv je WE jebiga sta vise reci

i sad informacije i da je ovaj treci isto neka bolestina bez vezbe nema trika da se prodje..

Ud vs Ud me je dobio 1-0(discovao sam ali mislim da bi me dobio,jer je bolje odigrao),a drugu sam igrao Orca :) ali dobro kao sto je vladica rekao bro je po meni dosta dobar i nije uopste naivan igrac,tako da ce duke morati da se namuci vs njega,ni slucajno da se opusti,ali kao sto svi znamo Duku extra ide vs NEa,ali ja da sam na njegovom mestu,ja bih samo practisovao UD VS UD...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Evo samo da kazem... mozda nekog zanima, ovaj lik iz Makedonije ( GoXx ) je XPAM-ov igrach... Ne odaje acc na northu... na XPAM-u mu je bio ( "bio" zato shto se skoro resetovalo sve tamo... ) a_player, a imao je skor sa svim rasama + random po 24:1,2... Najvishi peon level na serveru :D

Eto, navijacu i za njega na ovom WCG-u... mnogi pljuju XPAM, ali meni je to bash ok kad neko ko nije do skoro imao kesh za org. ode na tako veliko takmichenje... verovatno nece ici dalje od grupe, ali eto, nadam se da ce pobediti nekog :)

Link to comment
Share on other sites

vladice ne vredjaj ljudi koji igraju wc3 gore od tebe

to sto ti nisu dorasli ne znaci da su "idioti"

nego znaci "samo" da si trenirao kao manijak

za razliku od njih...

po toj logici i ja sam onda "idiot"???

posto bi me verovatno dobio 20:0 ?? :)

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

vladica je u pravu, a grin je glup shto nije otishao u makedoniju da igra wcg,a ima makedonski pasosh.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u vezi ovog zadnjeg sto je highly rekao

to i nije losa ideja

mislim, jeftino se moze provuci na wcg (taman da dukeu pravi drustvo u avionu, hehehehe)

ali zar nije fury po istoj logici hteo da se takmici u srbiji, jer mu nije bilo sigurno zbog madfroga (plasio se da ne izgubi, mada ga je ipak dobio sto smo saznali pre par dana)

ti highly si bio prvi protiv furyja da dodje da igra kvalifikacije ovde, verovatno opravdano, ali po toj logici i makedonci bi se mozda bunili da je green hteo da ide tamo

i tako dalje, i tako dalje....

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Dobro nisam ja rekao za njega da igra neznam kako... svakako da smo mi daleko ispred njih u ovoj igri i uopshte u gaming-u, ali ipak... zelim mu svu srecu... dakle navijam za njega pored Duke-a... nece verovatno nikome uzeti partiju, al' shta znash... mozda se potrudi, malo pochne da vezba i uspe da dobije nekog...

Link to comment
Share on other sites

u vezi ovog zadnjeg sto je highly rekao

to i nije losa ideja

mislim, jeftino se moze provuci na wcg (taman da dukeu pravi drustvo u avionu, hehehehe)

ali zar nije fury po istoj logici hteo da se takmici u srbiji, jer mu nije bilo sigurno zbog madfroga (plasio se da ne izgubi, mada ga je ipak dobio sto smo saznali pre par dana)

ti highly si bio prvi protiv furyja da dodje da igra kvalifikacije ovde, verovatno opravdano, ali po toj logici i makedonci bi se mozda bunili da je green hteo da ide tamo

i tako dalje, i tako dalje....

koga briga za makedonce :) mi bi navijali za grina (koji jeste buljash,ali je opet nash jebiga)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znam 2 makedonca koji igraju wc3, jedan je devison, a drugi je rubber...

I ne znam koji je retardiraniji...

Devilson hackuje i uvek je bezobrazan, a rubber je mentalno zaostao ( mada moram priznati rubber ima dobru sestru, neka manekenke slao meni i vladici slike kako bi se druzio sa nama, jes i dalje neshvatam zashto je to radio) :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Duke, jesi li ti ziv???

ziv je, bio je danas na faxu, video ga ja :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da kazem... mozda nekog zanima, ovaj lik iz Makedonije ( GoXx ) je XPAM-ov igrach... Ne odaje acc na northu... na XPAM-u mu je bio ( "bio" zato shto se skoro resetovalo sve tamo... ) a_player, a imao je skor sa svim rasama + random po 24:1,2... Najvishi peon level na serveru :D

Eto, navijacu i za njega na ovom WCG-u... mnogi pljuju XPAM, ali meni je to bash ok kad neko ko nije do skoro imao kesh za org. ode na tako veliko takmichenje... verovatno nece ici dalje od grupe, ali eto, nadam se da ce pobediti nekog :)

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-pla...erName=ust.goxx

Ja sam ga dobijao na ladderu ,bio je lvl 47,ali los igrac generalno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...