Jump to content

Kupujem WOW


Nox

Recommended Posts

uzeo sam wow danas!!!! [:D]

krenucu da igram u ponedeljak,ali me zanima jedna stvar,da li moram da platim prvo mesec dana pa tek onda da igram jer znam da je jedan mesec besplatan,ali mi kaze ortak da moram da uplatim josh jedan mesec unapred da bi poceo da igram.

samo mi je frka oko kreditne kartice jer nemam a moracu da uplacujem preko nekog!!

P.S neznam na kom cemo serveru igrati javicu vam ali valjda cemo biti alliance.

~Z!~ jel mogu preko tebe da uplacujem ? [?][:p]

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam wow danas!!!! [:D]

krenucu da igram u ponedeljak,ali me zanima jedna stvar,da li moram da platim prvo mesec dana pa tek onda da igram jer znam da je jedan mesec besplatan,ali mi kaze ortak da moram da uplatim josh jedan mesec unapred da bi poceo da igram.

samo mi je frka oko kreditne kartice jer nemam a moracu da uplacujem preko nekog!!

P.S neznam na kom cemo serveru igrati javicu vam ali valjda cemo biti alliance.

~Z!~ jel mogu preko tebe da uplacujem ? [?]  [:p]

heh secam se kad sam ja prvi put drzo qtiju u rukama......cito sam ono knjsche do kasne sate :P

Link to comment
Share on other sites

samo me jebe to uplacivanje.one kartice za uplacivanje nisu loshe ali neznam da li mogu tolko kinte da skupim.

zamolicu ortaka pa cu najverovatnije da uplacujem preko njega.

kako me nerviraju ovi iz kablovske,po ugovoru oni dolaze u roku od 15 dana da mi stave kablovski net.

au al cu se odvaljivati od wow-a niste svesni.knjizicu sam procitao celu sa sve onim "special thanks to...":D

smorio sam se odo ja malo da CRTAM :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...