Jump to content

Clash of the titans


Ko dobija i kojim rezultatom?  

66 members have voted

  1. 1. Ko dobija i kojim rezultatom?

    • Grubby 5-0
      5
    • Grubby 4-1
      8
    • Grubby 3-2
      25
    • Moon 5-0
      2
    • Moon 4-1
      14
    • Moon 3-2
      12


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma to ce vise biti egxibisn mec nego prava igra ,mislim da ce vise igrati za publiku i predstaviti neku novu foru

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da nisam siguran ko ce dobiti. Postoji sansa da dobije i Moon a postoji sansa da dobije i Grubby. Pre bih rekao da ce dobiti Grubby ali mislim da ce ga Moon odvaliti na neku imba rush taktiku sam ako ga Grubby na spreci u tome, u tom slucaju ce Moon morati da promeni taktiku ( drkace kabal za net [:D] ). Publika je vishe na strani Moona valjda zbog saosecanja na deckov raspadnuti izgled ali po meni je Orc sto puta jaci od Elfa shto znaci da ce Gruby dobiti .....unless, mozda ako.....ma ne. U svakom slucaju Moon dobija sigurno 3 - 2,5...ako ne izgubi.

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Shto se mene tiche,showmatch partije nikad nisu bile odraz realnog stanja izmedju dva igracha,jer se takve situacije uvek koriste da se proba neshto novo,zabavi masa i sl,za razliku od oficijalnih partija gde se igrachi moraju dati sve od sebe.A opet,gledano sa druge strane mozda greshim.Mozda bash zato shto je showmatch tada igraju opushteno i bez pritiska,pa odigraju bolje nego inache...ew kao shto reche vladica,ostalo je josh 2,3 dana pa cemo videti...

ps. grub pobedjuje 3:2 opushteno :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da i ja sam cuo za to, ariel ulagao kesh a grubby predavao partije i tako su nasli zajednicki dil....

Btw kad je grubby izgubio showmatch?

od apm-a esl koth 3-2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Well,here comes the D-day :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e ljudi oce biti to na wagh tv-u, i kad je mec ?? po meni moon 4-1 grubby

nece, samo ESL-TV i repovi posle mecha.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bice replayi na wc3l-u

offtopic-fox-stavi drugi avatar i singu neradi ti lik!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...