Jump to content

Highl1 sto ne prijavis...


Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Retko ? Skoro svaki bolji ud ih vadi, ako vec mu ne uspe t2 push...

taj fazon... svi pametni udovi izbace bar dva "sniclobacaca" pogotovo protiv elfa... a sniclobacaci po dmgu i attack rateu su najbolji siege u igri (posle mortaraca sa pucketanjem)...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

najbolji sieg izuzev tenka je catapult od orca i to je dokazano u 1000 partija kada orc sidzuje undeada meat wagoni se raspadnu a mortari su najvece govno imaju 300 hp krenes seage ovaj dodje baci coil novu ubije ga vrati se i tako dok ne izvadi destrose ili sta mu vec treba i neprobije te manite vi cifre i to gledajte vi kako se to odrazava u samoj igrici mada meati jesu dobri vs mass drajada

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

najbolji sieg izuzev tenka je catapult od orca i to je dokazano u 1000 partija kada orc sidzuje undeada meat wagoni se raspadnu a mortari su najvece govno imaju 300 hp krenes seage ovaj dodje baci coil novu ubije ga vrati se i tako dok ne izvadi destrose ili sta mu vec treba i neprobije te manite vi cifre i to gledajte vi kako se to odrazava u samoj igrici mada meati jesu dobri vs mass drajada

Tacno tako,moze moj jebeni meat wagon da ima isti DMG kao Demolisher ali dzaba brate kada moj jebeni meatwagon ima 300hpa dok jebeni demolishe ima 500+...pa da vidimo ko ce duze da zivi... a rade samo vs driada....uostalom brate realno te sve vashe retardirane taktike ce 1 proci,ali drugi put ne ne decace....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

gogin, vladicin i freemanov postovi obrisani zbog licnih stvari.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice siegova...

Niko nije pomenuo da mortara mozes bloodlustovati,ili baciti inner fire ili healovati,ili baciti invisibilty.

Dok se ni na jedan drugi katapult ne mogu baciti buffovi.(Al znam isto tako na mortare moze i nova,coil,fearie fire,al ipak za cenu od 180 golda,posteno je...)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

nemozes da im grunes coil novu sto je dovoljno da orc moze da sidzuje undeda jadnog a to human nemoze a da ne govorim kakva bi bila tek smejurija kad bi na t2 onako human dosao i krenuo da tornja orca hehe kako bi orc presao preko njega jel dok human ne izvadi soserke i pristove on nema sta da trazi u fajtu sa orcom

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

nemozes da im grunes coil novu sto je dovoljno da orc moze da sidzuje undeda jadnog a to human nemoze a da ne govorim kakva bi bila tek smejurija kad bi na t2 onako human dosao i krenuo da tornja orca hehe kako bi orc presao preko njega jel dok human ne izvadi soserke i pristove on nema sta da trazi u fajtu sa orcom

A UD dok ne izvadi destrose moze da pushi karu... [:D]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Cek jesam li ti ja juche pokazao kako Elf igrao vs UDa mass T1 POTM?:) ^^

to je super fazon, odesh 100 pop arcera 3-3 sa markanship-om i pristesicinom aurom, arcer ima dmg k'o dind, a em sto zauzima manje populacije, i josh ako ima tavern ubacish alhemista i bacish bombu na dk-a i istopi se u sekundi :))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...