Jump to content

Gothic 2 - Night of the Raven


Tauruss

Recommended Posts

Ze englesku verziju neznam,ali ja imam,i igrao sam sa nemackom verzijom koju sam sa translacionim modom pretvorio u englesku.Izbacili su sada i eng. verziju mislim da je i krekovana samo jos je nema kod nas.Ili bar ja nisam naisao

Jesi iz Bg? Znam da nema eng verzije, imam translator i sve, samo mi nedostaje addon! Samo daj link ili da organizujemo neku razmenu uz pice =)))

Link to comment
Share on other sites

Pratim sve sto je vezano za Gothic od kad je igra izasla i situacija je sledeca:

NOTR ne postoji zvanichno u engleskoj verziji. ALI, pre nekih mesec-dva izasle su madjarska i cheshka verzija NOTR, i obe su u stvari full engleske verzije (znachi i voice i titlovi), dok je jedino original omot i manual na madjarskom (odnosno cheskom).

Pricha se da uskoro treba da izadje US GOLD verzija Gothic 2 u koji ce biti ukljuchen i NOTR, ali to je najavljivano vec X puta uz zadnje dve godine i nikada se nije ostvarila.

Znachi najbolja varijanta je da ako znate nekog da ide u Budimpestu da vam kupi primerak NOTR. Druga varijanta je da nadjete jednu od ove dve verzije preko P2P programa. Ja trenutno skidam neku "english" verziju od 850 mb, ali nisam siguran da je to to...Javicu vam u cetvrtak ujutro da li je to ono sto nam treba ili ne [:)]

Link to comment
Share on other sites

Pazi, mislim da su ovi iz SK igrali cesku ili madjarsku verziju. Do pre deset dana sam visio na www.rpgdot.com Tamo imas podforum o Gothic 2 (to je prakticno zvanicni Gothic forum). Ljudi kukaju vec godinama cekajuci englesku verziju. Prochitaj threadove sa prve strane "Gothic 2 general" foruma i videces da svi iz Engleske kupuju igricu preko jednog sajta u Ceskoj, jer je to jedina verzija igre koja ima engleski voice i titlove.

Jedino ako se nije pojavila zvanicna engleska verzija u zadnjih deset dana (mada sumnjam u to).

Link to comment
Share on other sites

Engleska verzija je izasla juna ove godine, ako si voljan posalji mi pm tvoju adresu, posto sam ja iz Nisa, pa bi mogao da ti posaljem. Ali ima jedan problem, posto je image file (a ne moze da se startuje bez org cd-a), a nigde nema na netu crack za eng verziju mora da se snjimi nemacki 2.6 patch i crack... a samim tim i titlovi su na nemackom dok zvuk i sve ostalo je na eng, pa sam morao da nabacim i eng mod za nemacku verziju tako da je sve u potpunosti na engleskom.

btw Gothic2 NotR> all of rpg'z! ;)

Poz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...