Jump to content

Recommended Posts

jedna od zanimljivijih partija koje sam gledo u poslednje vreme,dobro se drzo sa barakama ali nije vredelo,samo me zanima kako bi se moon snaso na remindovom mestu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

da i sta onda... ?

-Kao prvo uopste mi netreba nova svadja

-Kao drugo uopste je nepocinjem, samo sam se setio toga (zasto bi se on ljutio ako se spomene da je izgubio, ne razumem zaista)

-kao trece... samo opusteno :))))) [:D]

p.s. dodao bih jos jednu stavku ali se bojim da njom ne proizvedem svadju [:D]

Edited by hammertime
Link to comment
Share on other sites

da i sta onda... ?

-Kao prvo uopste mi netreba nova svadja

-Kao drugo uopste je nepocinjem, samo sam se setio toga (zasto bi se on ljutio ako se spomene da je izgubio, ne razumem zaista)

-kao trece... samo opusteno :))))) [:D]

p.s. dodao bih jos jednu stavku ali se bojim da njom ne proizvedem svadju  [:D]

dodacu ja "Gogo glup si " :))

Link to comment
Share on other sites

jedna od zanimljivijih partija koje sam gledo u poslednje vreme,dobro se drzo sa barakama ali nije vredelo,samo me zanima kako bi se moon snaso na remindovom mestu

Posto je moon po mom misljenju daleko skilovaniji player od reminda, onda kada je sky otisao u bazu po heal moon bi spustio baraku i napravio 2-3 hunterke ili 4-5 archera . . .sve u svemu izvukao bi se vec nekako :)

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da i to shto kazete moon ne zna da igra elf mirror :(, samo shto je prebio apm-a 2 partije svaka ispod 10 min.

A sada ko mi kaze da je apm extra losh u mirroru neka pogleda statistiku ( rasa vs rase ) na acc-u Artificial-, poshto je ladder rasetovan bilo je odprilike ovako...

Elf vs Human: 50 : 3

Elf vs Orc: 80 : 7

Elf vs Ud: 50 : 0

Elf vs Elf: 80 : 4

Neshto tog tipa...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da i to shto kazete moon ne zna da igra elf mirror :(, samo shto je prebio apm-a 2 partije svaka ispod 10 min.

A sada ko mi kaze da je apm extra losh u mirroru neka pogleda statistiku ( rasa vs rase )  na acc-u Artificial-, poshto je ladder rasetovan bilo je odprilike ovako...

Elf vs Human: 50 : 3

Elf vs Orc: 80 : 7

Elf vs Ud: 50 : 0

Elf vs Elf: 80 : 4

Neshto tog tipa...

gogo , kad bi se ugojio i porastao, zvali bi te hajli [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...